Версія для друку Версія для друку

СВЯТО, ЯКЕ ЗАПАМ’ЯТАЛОСЯ

Минулої неділі стадіон с. Дубрівка нагадував вулик: серед жителів було багато гостей, лунали пісні, чути було радісний сміх. Із 570-ою річницею з дня заснування села його мешканців вітали Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський, голови райдержадміністрації –Олександр Горін, райради – Віктор Симканинець, депутат обласної ради Петро Добромільський.
Грамотами обласної ради нагороджені Володимир Малиновський і президент футбольного клубу Дубрівки Іван Дикий.
За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток села, активну громадську позицію та з нагоди святкування ювілею села поважних жителів Дубрівської сільської ради було нагороджено грамотами РДА і райради.
Програма свята була різноманітною: виступи колективів художньої самодіяльності району та села, зразкового дитячого фольклорного ансамблю «Кирниченька», хореографічної студії «Be free», хореографічної студії  « Dance of Angels», караоке-шоу «Хочеш співай» м. Мукачево, фаєр-шоу Ефект студії «Bada Boom» м. Ужгород, виступ музичного гурту «Марина і компанія», вокального ансамблю «Глорія» Іршавської ДШМ, циркової студії «Весела арена» Іршавського РБК, святкова дискотека. Припав до душі і спів Олесі Мейсарош.
Позитивні емоції, щасливі обличчя, дитячі посмішки та всеохоплюючий гарний настрій свідчили про те, що свято вдалося! Провели його уже відомі ведучі Юрій Мельник, Наталія Панько та Корнелія Чубирко.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар