Версія для друку Версія для друку

Система соціального страхування в районі реорганізовується

В районі відповідно до вимог ст.7 п.4.6 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 року №34 до 1 серпня 2017 року закінчилася розпочата в січні 2015 року реорганізація системи соціального страхування в частині забезпечення захисту населення при тимчасовій втраті працездатності, нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваннях.
З 1 серпня 2017 року завершена процедура припинення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та їх виконавчих дирекцій і робочих органів, створені та почали функціонувати Фонд соціального страхування України та його робочі органи в регіонах, які з 1 серпня 2017 року забезпечують усі функції та завдання визначені Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”.
Новостворене Іршавське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області обслуговуватиме два райони – Іршавський та Виноградівський. Окрім допомоги по тимчасовій втраті працездатності, допомоги за хворою дитиною або хворим членом сім’ї, по вагітності та пологах, на поховання та витрати окремим громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відділення забезпечуватиме безперебійні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх родин, а також медичну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві та інші належні види допомоги.
З 1 січня.2018 року буде змінено діючу систему замовлення та розподілення пільгових путівок на відновлювальне лікування, його замінить адресне забезпечення реабілітації, яке дає право самостійного вибору застрахованою особою санаторно-курортного закладу для проходження реабілітації після перенесених захворювань і травм. Усю необхідну роботу по оформленню документів будуть здійснювати працівники Фонду.
Усі рахунки Фондів відкриті в органах Держказначейства. Іршавське відділення управління Фонду соціального страхування України в Закарпатській області знаходиться за адресою: м. Іршава, вул. Федорова, 29, тел. 2-35-81, 2-45-07, 2-47-92.
Відділ по обслуговуванню Виноградівського району розміщено за адресою: м. Виноградів, вул. Горького,15, тел. 2-37-71, 2-26-63
Новостворене Іршавське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області працює в звичайному режимі з 08 до 17 год. к. ч.
Всі виплати та соціальні послуги по зверненням страхувальників та застрахованих осіб надаються своєчасно, незважаючи на реорганізацію відповідно до Закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” .

Іван Митровцій,
начальник Іршавського відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській
області.

Ваш отзыв

Ваш коментар