Версія для друку Версія для друку

Наші – серед кращих платників податків області

31 серпня, з нагоди Дня підприємця, в Закарпатській обласній філармонії за участі керівників краю – Михайла Рівіса та Геннадія Москаля, голови Ради територіального відділення АППУ в Закарпатській області Марти Волощук в урочистій обстановці нагороджено лідерів обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2016».
Започаткований рейтинг 6 років тому Асоціацією платників податків України. Кращі серед кращих визначаються за сумою сплачених податків, кількістю робочих місць, рівнем заробітної плати, проведеними соціальними та благодійними програмами тощо.
Серед 18 нагороджених дипломами 1 туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2016» два підприємства нашого району: ТзОВ «А.М. ІТРО» та ТзОВ «К’Лен».
ТЗОВ «А.М.Ітро» чотирнадцятий рік поспіль розвиває свою діяльність у сфері легкої промисловості, керівником цього підприємства є Бернарді Анжело. За цей час воно стало одним із провідних і найбільш стабільних підприємств України у галузі виробництва одягу зі шкіри. І, не зважаючи на свій доволі юний вік, наразі упевнено «тримається на ногах», адже завжди вдосконалюється, слідкує за новинками на ринку виробництва. На підприємстві у 2016 році працювало – 175 чоловік, середня заробітна плата у минулому році складала близько 4300 гривень, сума сплачених податків за минулий рік підприємством становить 8154,5 тис. гривень (в т.ч.ЄСВ – 2153,6 тис.гривень).
ТзОВ «К’Лен» – деревообробне підприємство з повним завершеним циклом. Засновниками цього підприємства є Лендєл Михайло та Лендєл Марина. Створена компанія в 1997 році. За 20 років пройдено шлях від ручної праці до автоматизованого виробництва, від атмосферної сушки до сучасних технологій контролю за процесом сушіння, суттєво збільшивши виробничі потужності. На підприємстві у 2016 році працювало 202 особи, сума сплачених податків за минулий рік становить 3840,7 тис. гривень (в т.ч.ЄСВ –1621,3 тис.гривень).
Бажаємо нашим підприємствам ТЗОВ «А.М.Ітро» та ТзОВ «К’Лен» перемоги на загальнодержавному рівні Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2016».

За матеріалами
Іршавського відділення Хустської ОДПІ

Ваш отзыв

Ваш коментар