Версія для друку Версія для друку

Приємна дата педагога, директора школи

Ім’я Михайла Івановича Радика відоме не лише в Підгірному, але і в районі та й за його межами, в першу чергу як колишнього плідного вчителя математики та фахового директора школи. Народився він у 1942 році в с. Мідяниця в багатодітній родині. Початкову освіту здобув у місцевій школі, потім продовжував навчання в Іршавській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив із срібною медаллю. Після закінчення школи вступив до УжДУ на математичний факультет заочного відділення. Працював спочатку піонервожатим у сільській місцевій школі, а через два роки його направили до Підгірнянської ЗОШ. Ось саме тут починаються його як життєві, так і педагогічні здобутки та заслуги. Саме школа поєднала його долю з красивою, чарівною Ганною Михайлівною з Підгірного, з якою одружився. Нині ж гордістю та втіхою є двоє дочок: Ірина, Оксана та син Михайло. А ще більшою радістю для них є внуки (7 внуків).
Ось лише деякі здобутки і заслуги як педагога: за особистий внесок у розвиток національної освіти Михайла Івановича нагороджено почесними грамотами управління освіти і науки ОДА, почесними грамотами райдержадміністрації тощо. Перелік його заслуг і нагород можна продовжувати.
Чимало вихованців Михайла Івановича стали теж вчителями математики – І.І. Ловга, Н.В. Туріна, які працюють у місцевій школі. Запримітивши відповідальність, сумлінність у роботі, педагогічний колектив запропонував Михайла Івановича керівником школи, з чим згодився районний відділ освіти. І не помилився. Із 1990 по 2005 роки М.І. Радик – директор школи.
Своєю подвижницькою працею на педагогічній ниві, якій присвятив 40 років, та й щоденним життям Михайло Іванович заслужив повагу та авторитет серед колег, односельців, батьків, учнів. Його неодноразово обирали підгірняни депутатом, членом виконкому Чорнопотіцької сільської ради.
Щасливий Іван Михайлович і в особистому житті. Разом з дружиною виховали троє діток. Нині обоє на заслуженому відпочинку.
У День Незалежності нашої країни свій 75-річний ювілей відзначив наш творчий, працьовитий колега, ветеран педагогічної праці, люблячий чоловік, батько і дідусь Михайло Іванович Радик.

Наталія Данканич.

Ваш отзыв

Ваш коментар