Версія для друку Версія для друку

Навчання з музейної справи

В обласному семінарі-навчанні з питань нормативного врегулювання музейного обліку для працівників музеїв від Іршавського району взяли участь завідувач народним історико-краєзнавчим музеєм с. Ч.Потік Юрій Фегер та завідувачка народним літературно-меморіальним музеєм Юрія Мейгеша у с. В.Раковець Марія Алмашій.
Семінар відкрила начальник обласного управління культури Вікторія Фролова. Питання «Нормативне врегулювання музейного обліку» розкрила головний спеціаліст відділу музейної справи Міністерства культури України Леся Клименко. З досвідом роботи «Нові підходи до основних напрямків роботи Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту» поділився Василь Коцан, кандидат історичних наук, директор музею.
Незабутніми були екскурсії до обласного краєзнавчого музею ім. Т. Легоцького, поїздка в музейний комплекс «Старе село» с. Колочава, Міжгірського району, музейної кімнати Івана Ольбрахта та ін. Приємно вразило верховинське село, в якому відкрито 10 музеїв, 20 пам’ятників і скульптурних композицій. Для семінаристів це було несподіванкою.
Повернулись додому в піднесеному настрої, з новими ідеями та планами на майбутнє щодо розвитку музейної справи у районі, аби зберегти та продовжити започатковані пращурами нашу історико-духовну та культурну спадщину.
Оксана Сідор,
провідний методист
Іршавського РБК.

Ваш отзыв

Ваш коментар