Версія для друку Версія для друку

НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ ГЕРОЇВ

У кожного із нас у пам’яті ті часи, коли почалися бойові дії на Сході країни. Нога окупанта ступила на українську землю. Не вірилося, що розпочалася війна, яка розтягнулася вже на три роки. І в перших лавах захисників Вітчизни були і наші земляки, які повернулися додому героями. Вони мужньо захищали рубежі нашої країни, давали відсіч ворогові, проявили патріотизм і волю до перемоги.
З метою гідного відзначення осіб – захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, відповідно до Указу Президента України «За участь в антитерористичній операції», в Іршавському районному військовому комісаріаті відбулося урочисте нагородження відзнаками військовозобов’язаних нашого району, яких було призвано під час першої хвилі мобілізації.
Свої відзнаки отримали: Ігор Завидняк, Віталій Остафійчук, Антон Савко, Павло Матіко, Сергій Мошкола, Василь Сушанин, Віктор Луцанич та Євген Куруц, які вручив військовий комісар Іршавського районного військового комісаріату Євген Кугут.
Завітав на урочисте вручення і заступник голови РДА Іван Мошкола. Він подякував бійцям за проявлену мужність та патріотизм при виконані бойових завдань на Сході країни та побажав їм та їхнім сім`ям міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба.

Ваш отзыв

Ваш коментар