Версія для друку Версія для друку

Лиш той – учитель, хто живе так, як навчає

Саме такі слова спадають на думку, коли згадуєш про Наталію Дмитрівну Урсту, вчителя історії Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Так, не просто навчати,сіяти добре і вічне, а жити так, як і навчаєш інших.
Щира, чуйна, толерантна… Справедлива, впевнена, вимоглива до себе та своїх вчинків… Вміє знайти підхід, допомогти,підтримати. І це далеко не все,що притаманне цій людині.
Колись було сказано В.Сухомлинським: «Велична виховна сила школи народжується там, де в людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель». Таким вчителем для наших учнів і є Наталія Дмитрівна. Адже в кожній дитячій душі вона вміє віднайти світлий промінчик, обережно торкаючись струн серця, щоб пробудити в дитини прагнення до знань, до наполегливості, навчити любити світ, шанувати і берегти історію землі своєї. Так, це нелегко, часом виснажливо, але по-інакшому працювати не вміє. Для цього її обрала учительська доля, адже вона народилася у сім’ї освітян.
Батьки – Дмитро Дмитрович і Марія Михайлівна – одні з кращих педагогів району, які все своє життя віддали роботі в Ільницькій середній школі, були взірцевим дороговказом, еталоном високої духовної культури, порядності, професіоналізму не тільки для доньки, а й для багатьох поколінь ільничан.
Саме тому Наталія Дмитрівна, успішно закінчивши Ужгородський університет, у 1977 році повернулася до Ільниці, щоб розпочати нелегкий вчительський шлях в стінах рідної школи. 1 жодного разу не зрадила ні професії, ні колективу, про що красномовно свідчить єдиний запис в трудовій книжці.
Доброзичлива і уважна в ставленні до учнів, людина доброї вдачі і багатого життєвого досвіду, Наталія Дмитрівна є авторитетом і взірцем для колег та вихованців, адже її уроки є не тільки уроками історії, а й життя. Про таких говорять, що вони працюють «з вогником», віддаючи справі самого себе. Віриться, що цей вогник ще довго даватиме наснагу в роботі та житті.

Колектив Ільницької ЗОШ
І-ІІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар