Версія для друку Версія для друку

Швидко, надійно і зручно

Щодня, крім вихідних – суботи і неділі, автомашина з написом «Нова пошта» курсує у Брід. У центрі села відкрито сучасне поштове відділення, яке одразу привернуло увагу не лише жителів села, а й мешканців Загаття, Чорного Потоку, Смологовиці, Крайньої Мартинки, Підгірного, Івашковиці і Климовиці. Керівник «Нової пошти» Оксана Черничко розповідає:
– Відділення відкрито в листопаді 2015 року. Клієнтів обслуговуємо швидко, надійно і зручно. Поштові товари та перекази доставляємо протягом двох днів. Ми доступні для всіх.
Тут можна відправити не лише листа, а й будь-що (в кілограмах і навіть в тоннах).
Про жителів рідного села подбав підприємець Євген Попдякуник.
– Я багато років працюю в Чехії, – каже він, – Там усе робиться для зручності людей, а ми до цивілізації лише йдемо. У нас усе ще попереду. Особливо це доступно для старшого покоління. Не треба добиратися їм до райцентру, гайнувати дорогоцінний час, якого в селі завжди не вистачає. Особливо в ці літні дні, коли і сіно треба заготовляти, і урожай груш, слив, яблук збирати.
Євген Попдякуник проживає в Іршаві. У Броді мешкають його батьки. Вони можуть гордитися своїм сином, який думає не лише про свою сім’ю, а й про односільчан.
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар