Версія для друку Версія для друку

Підкорювач вершин

Андрій Брич – людина, котра шукає пригод. Гори – хоббі, яке зацікавило хлопця близько 6 років тому (зараз йому 32). Побував Андрій багато разів в Карпатах (зокрема на г. Петрос, Говерла, Горган Ілемський, Манчул Кукул, Гимба), а найяскравіші враження залишилися від протяжного маршруту в Туреччині «Лікійська стежка». Виплеск адреналіну та відчуття, які охопили від 12-ти денного походу одним із найкращих туристичних маршрутів світу ні з чим не зрівняти.
Подорож була весною, маршрут пролягав у напрямку історичних місць південної Туреччини, практично біля самого моря. Андрій свій шлях розпочав у селищі Каш (маленький присілок на березі моря із невеликим амфітеатром). Побачив багато зруйнованих місць, кожне з яких вирізнялося своєю архітектурою. Побував також у місті Демре (стара назва Лікія), у якому знаходиться церква, де служив та був похований св.Миколай чудотворець. У місті Кемер побував у національному етнографічному музеї «Folklorik Yoruk». Менталітет країни теж вразив, люди були привітними, та радо допомагали. У південній Туреччині більшість населення займається садівництвом, вирощують фрукти та овочі.
В загальному пройдено 130 км., також пересувались автобусом та пароплавом.
Гори – це ще й завжди небезпечно, тому, перш ніж відправитися в похід, потрібно підготуватися та врахувати багато факторів (погодні, звичайно, не завжди можливо). Андрій за час активного відпочинку потрапляв у різноманітні ситуації, часто вони несли загрозу його життю, але це не зупиняє хлопця, і найближчий маршрут, який хоче здійснити – піднятися на одну з найвищих вершин українських Карпат Піп Іван. На верхів’ї є стара покинута обсерваторія, яку зараз потроху відновлюють.
Мріє Андрій також підкорити вершини Альп, чи піднятися на Кавказькі гори. Походи, це не тільки задоволення, але й чималі витрати. Сума затрат залежить від кількості днів у подорожі та учасників. Мандрівка може тривати як один день, так і більше тижня. Зазвичай, група складається із друзів та знайомих, але інколи до них долучаються й незнайомці. Було чимало у Андрія й екстремальних походів. Зокрема один із них стався на його день народження. Це було взимку, сніг сипав настільки сильний, що просто збивав із ніг. Найбільшим задоволенням для хлопця є сам процес підйому на верхів’я.
Усе ж гори – це не єдине, чим живе хлопець. Ковальство, яким займається вже близько 11 років, є основною його роботою.
У пошуках нових емоцій, Андрій відправляється у нові маршрути і підкорює вершини.

Ганна Войтович,
студентка 3-го курсу відділення журналістики УжНУ.

Ваш отзыв

Ваш коментар