Версія для друку Версія для друку

Відновлення родинних зв’язків

Цього року Служба розшуку ТЧХУ відзначає 26 років своєї діяльності.
Міжнародна спільнота Червоного Хреста та Червоного Півмісяця є найбільшою в світі мережею гуманітарних організацій, яка включає Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародну Федерацію та 187 національних Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, а також майже 100 мільйонів добровольців.
Вона є унікальною тому, що в усіх країнах використовуються одні й ті ж принципи та методи роботи. Реальною ознакою запровадження в Україні міжнародного гуманітарного права стало створення у 1992 році єдиної в країні червонохресної служби розшуку, яка у рамках Міжнародної мережі безкоштовно здійснює:
• практичні заходи щодо розшуку та з’ясування долі членів розз’єднаних родин, коли зв‘язок втрачено внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха, сучасної міграції чи інших надзвичайних ситуацій в світі;
• розшук документів часів Другої світової війни;
• розшук та з ‘ясування стану військових поховань;
• забезпечення сімейного листування шляхом обміну Посланнями Червоного Хреста, коли звичайні канали зв ‘язку не працюють;
• відновлення родинних та консульських зв’язків для мігрантів, біженців та шукачів притулку в Україні.
На рахунку Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України багато перемог – возз’єднаних родин та знайдених друзів! Жодне звернення не залишається без уваги та відповідного реагування. Для отримання детальної інформації стосовної дії програми «Відновлення родинних зв’язків» звертайтеся до Іршавської районної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м.Іршава, вул. Білецька, 14.
Олена Чегіль,
районна організація ТЧХУ

Ваш отзыв

Ваш коментар