Версія для друку Версія для друку

Пропозиції стануть реальними ?

Чи потребує с. Великий Раковець змін на кращу сторону та поліпшення умов для життя? Це легко можна вияснити, запитавши будь-кого із мешканців села прямо на вулиці.

– В селі є багато навчальних закладів,у яких навчають дітей чого-небудь нового. У якому із них, на Вашу думку, слід провести зміни ?
– В нашому селі є дитяча школа мистецтв, в якій навчається моя донька Ангеліна. У неї є хист до гри на піаніно, але, за її словами, їй хочеться чогось нового. То я б запропонувала розширити вибір предметів, які там викладають. При цьому, я думаю, саморозвиток ніколи не завадить дитині, – говорить жителька села Надія.
– Що, на Вашу думку, найбільш шкодить екології села ?
– Самі люди. Так, як це не смішно звучить, але саме люди і забруднюють село. Як молодь, так і більш старші люди викидують сміття не в призначене для цього місце.
– Яка Ваша думка, щоб запровадити яку-небудь розважальну програму, аби після важкого насиченого тижня, ввечері у вихідні, можна відпочити? Якщо так, то яку саме ?
– Розваги – це вже не для жінок мого віку, а для молодших. Але, думаю, їм сподобалось би, якби, наприклад, у неділю були дискотеки або що-небудь подібне в сільському клубі, як це було, скажімо, років 20 тому.
Як говорить Надія, тут варто сподіватись тільки на себе. Із цими словами я погоджуюсь, бо ніхто, окрім нас, нічого не буде змінювати на краще.

Марина Порада,
студентка I курсу
відділення журналістики
УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар