Версія для друку Версія для друку

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ішавській райдержадміністрації, яке провів голова комісії, заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола. Участь у комісії взяли члени комісії та представники ветеринарної медицини у районі.
На порядку денному присутні розглянули протокол № 3-2017 засідання ДНПК при Закарпатській ОДА від 28.07.2017 року.
Як інформував Іван Мошкола, всім службам району необхідно працювати злагоджено та виконувати плани завдань щодо попередження та профілактики епізоотичної ситуації в районі. Слід дотримуватися всіх правил безпеки щодо дотримання заходів, спрямованих на недопущення поширення та розповсюдження хвороби, зокрема, в особистих селянських господарствах.
Начальник Іршавського районного відділу головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Халус інформував присутніх про ситуацію в районі. Нагадаємо, що було виявлено випадки виникнення захворювання африканської чуми у диких свиней в урочищі Клобук Білківського лісництва ДП «Довжанського ЛМГ». Відповідно після цього випадку було здійснено ряд заходів щодо ліквідації та профілактики АЧС на території району. Крім того, випадки захворювання АЧС було виявлено і у сусідніх районах області. До речі, в цьому році АЧС зареєстровано в регіонах Польщі та Угорщини, які також близько до кордону України.
У зв’язку із ускладненням епізоотичної ситуації в області по АЧС серед диких кабанів і з метою недопущення розширення захворювання та на виконання рішення вищезгаданого протоколу засідання ДНПК при Закарпатській ОДА, в районах необхідно затвердити додатковий план заходів, згідно якого відповідні служби отримали доручення по його виконанню.
За підсумками комісії затверджено рішенням комісії план додаткових заходів профілактики щодо недопущення поширення на території району захворювання АЧС.

Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар