Версія для друку Версія для друку

Ретро-потяг

Цієї п’ятниці зі станції «Виноградів» у свій перший рейс по Боржавській вузькоколійці вирушив історичний потяг на чолі з ретро-паровозом. Маршрут поїзду, протяжністю двадцять кілометрів, пролягатиме від міста Берегово до станції «Хмільник» і триватиме три години із зупинками. За планом потяг, у складі якого три пасажирські та один вантажний вагони, курсуватиме по вузькоколійці протягом серпня щоп’ятниці й щосуботи.
Крім того, для запитань запроваджено також «гарячу лінію» за номером телефону (0312) 69-61-44, де можна отримати загальну інформацію щодо руху потягу.
Запуск нової туристичної атракції став можливим завдяки співпраці Міністерства інфраструктури з іноземними партнерами з Німеччини та Швейцарії за підтримки Закарпатської ОДА. Як наголосив під час прес-конференції директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ярослав Галас, запуск ретро-потяга поки тільки пілотний проект, покликаний популяризувати Боржавську вузькоколійку, далі ж обласна адміністрація планує її відродження. «За розрахунками фахівців, для відновлення вкрай занедбаної залізниці потрібні понад 160 мільйонів гривень.
Ми сподіваємося, що відродження вузькоколійки візьме під особистий патронат Президент України. Попередні домовленості про це вже є», – повідомив Я. Галас.
Прес-служба ОДА

Ваш отзыв

Ваш коментар