Версія для друку Версія для друку

ФК «Виноградар»: з 50-их і до сьогодення…

Футбол добре укорінився в нашій місцевості. Перша гра у цьому селі відбулася у 1953 році. Серед піонерів цього виду спорту були: Василь Поляк, Іван Бокотей, Амброзій Ільтьо, Іван Зеленяк, Микола Роман, Юрій Мельник. А вже з 1958-го сільська команда «Виноградар» брала участь у першості району. Так тривало до 1992 року, та після розпаду колгоспу, який їх фінансово підтримував, футбольна дружина, припинила своє існування.
Команду «Виноградар» знову заявили для участі у чемпіонаті району в 2000 році. Вісім років поспіль, завжди займала верхні щаблі турнірної таблиці. В підсумку в 2009 році стала бронзовим призером чемпіонату району. Після команда вже не займала призових місць, і почала розпадатись.
Та вже в 2014 році юнаки Великого Раківця взяли ініціативу в свої руки та поновили склад команд, які грають і дотепер. Поступово з 2014року з передостанніх місць, команда юнаків піднялася на перше місце турнірної таблиці, а команда основи – на четверте. Бомбардири ФК «Виноградар»: серед юнаків – Михайло Половка, Артур Кірлик, Юрій Безега, Сергій Порада, Іван Вашкеба; основи – Сергій Попдякуник, Сергій Данканич, Євген Роман, Олександр Мигович, Василь Поляк, Михайло Тодавчич. Тренує команду – Василь Поляк, президент футбольного клубу – Василь Звонар, начальник – Іван Шкелебей. Основною проблемою подальшого розвитку ФК «Виноград», за словами спортсменів, є те, що у команди не має спонсора. Тепер великораківчани з нетерпінням чекають наступного кола футбольних матчів.
Тетяна Юска студентка I курсу відділення журналістики УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар