Версія для друку Версія для друку

ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕВІРКУ СМІТТЄЗВАЛИЩА БІЛЯ ДУБРІВКИ…

За дорученням в.о. голови райдержадміністрації Ігоря Павлишина 21 липня комісією у складі провідного інспектора відділу з питань цивільного захисту Юрія Химинця, завідувача сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Марини Попдякуник та головного спеціаліста вказаного відділу Михайла Боднаря за участі директора ТзОВ «ЕКО-Ір» Івана Ломаги проведено перевірку виконання рішення робочої групи від 27 червня 2017 року щодо вирішення питання приведення полігону для розміщення твердих побутових відходів біля с. Дубрівка у належний стан згідно чинного законодавства.
Відповідно до вказаного протоколу засідання робочої групи «З вирішення проблемного питання полігону для розміщення твердих побутових відходів біля с. Дубрівка», де було прийнято рішення зобов’язати ТзОВ «Еко –Ір» протягом місяця прокопати траншею, а також вирішити питання щодо облаштування пожежної водойми необхідної для гасіння пожеж.
При обстеженні сміттєзвалища виявлено, на сьогоднішній день виконано наступні роботи: зі сторони населених пунктів Дубрівка прокопано траншею 550 м. та здійснено обваловку сміттєзвалища протяжністю 420 п. м., с. Ільниця -250 п.м., м. Іршава – 150 п.м.
За словами директора ТзОВ «Еко-Ір» Ломага І.І. роботи по виконанні обваловки сміттєзвалища та викопки траншей по периметру планують завершити до кінця ІІІ кварталу, оскільки наразі території з боку м. Іршава, які відведені під сміттєзвалища засіяні пшеницею, тому роботи будуть продовжені після збору урожаю.
Також проведені роботи щодо розчистки пожежної водойми та з двох сторін розчищено під`їзні шляхи для заїзду пожежних автомобілів.
Створено площадку для вивантаження відходів, проводиться часткове сортування з відбором вторинної сировини та здійснюється засипка грунтом твердих відходів, які підлягають захороненню.

Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар