Версія для друку Версія для друку

Дуплет Мудри допоміг тріумфувати в дербі Іршавської ОТГ

Участь у районних змаганнях трьох колективів із Іршави, Довгого та Заріччя, які наразі входять до десятки кращих команд центрального Закарпаття, суттєво додає колориту майбутньому трофею, що дістанеться кращому кубковому бійцю Іршавщини. Для городян чвертьфінальна стадія була хорошою можливістю перевірити свою талановиту молодь, а приміська «Лоза» мала можливість спробувати свої сили з кращою любительською командою центрального Закарпаття першої половини поточного року. Це неофіційне звання клуб із міста над Іршавкою дозволили отримати два фактори – домінуючий перед цим у центральному Закарпатті «Мункач», який поступово переходить на професійні рейки, та якісна гра самих «бужорців» у першому та на старті другого кіл вищої ліги чемпіонату Закарпаття.

Матч пройшов на зустрічних атаках із незначною перевагою у володінні м’ячем гостей. Початок першого тайму був досить рівним. Перший по-справжньому гострий момент стався на 9-й хвилині, коли Марковцій опинився в потрібному місці в потрібний час і ударом в правий кут замкнув простріл із правого флангу. Гульпа у стрибку відбив цей досить складний удар. Через сім хвилин Анатолій Стільник опинився на завершенні атаки правим флангом зі зміщенням до центру й вибіг на воротаря. Сухан вийшов з воріт уперед, скоротивши до мінімуму кут обстрілу, й ногою заблокував спробу розстрілу впритул.
На 21-й хвилині на черговий простріл із правого краю від Довгінки в центрі штрафного майданчика відгукнувся Бобик, який підступно пробив головою. На щастя, для лозянців м’яч зрикошетив вище поперечини.
Суперечки тривали досить довго, доки Марковцій на завершенні чергової атаки по центру на 33-й хвилині не впав у боротьбі з суперником у чужому штрафному майданчику. Суддя Жабур без вагань вказав на одинадцять метрів, з чим довго не погоджувались господарі, які вважали, що Даниїл впав зі своєї ініціативи. Мудра з позначки влучив у лівий кут. Гульпа вгадав, та не дістав і був змушений виймати вперше – 1:0. Місцеві фани акцентували асистенту арбітра, що, мовляв, Мирослав під час пробитття скористався недозволеним прийомом, та арбітр показав на центр поля й змусив уболівальників поринути у вир подальшої боротьби, у якій гравці «Лози» трохи перехопили контроль над м’ячем.
А от контратаки гостей, які найчастіше проходили по правому флангу, змушували опонентів раз-за-разом порушувати правила. Один із таких стандартів метрів із тридцяти виконав Мудра. Мирослав заскочив голкіпера зненацька, пробивши в той момент, коли його тезка з чужої брами завершував виставляти стінку. М’яч пролетів крізь опонентів у «валькоподібній стіні», як вода через сито, й зовсім поруч із воротарем залетів у сітку й підсумував рахунок першої половини двобою – 2:0.
На старті другого тайму Михайло Рацин кинув у бій найближчий резерв, та суті справи це не змінило. Іршавці переважали у володінні м’ячем, і тільки рідкісні помилки окремих виконавців дозволяли супернику вибігати в контратаки, які вчасними виходами ліквідовував воротар. Самі ж «салатові» відповідали ще гостріше. Так, на 57-й хвилині Мудра відгукнувся на середню розрізну передачу зліва й обвідним ударом намагався влучити в правий кут, та захисники самовіддано кинулися під м’яч, і одному з них вдалось заблокувати політ поліеританової кулі. Через дванадцять хвилин Анатолій Стільник ударом зі штрафного метрів із тридцяти двох цілив у правий верхній кут, та пробив трохи вище.
На 72-й хвилині Полянко на завершенні наступу по центру зі зміщенням вліво віддав середню передачу на Штаня й Олександр влучно пробив метрів із шістнадцяти. Сухан зумів зреагувати, й одразу через хвилину відбулась «атака на атаку» й один із юних тінейджерів «Бужори» Кинів втретє вколотив м’яч у сітку, та асистент арбітра зафіксував офсайд.
Утім, путівка до півфіналу перекочувала плавно з передмістя на центральну арену Іршавської громади – «Авангард», де очікує на ще більш фартову з огляду на негрівський демарш, приборжавську команду. А от чи зможуть будівельники побудувати хоча б «сарайчик» на «головній вершині Іршавшини» побачимо вже за тиждень.
Василь ЯРКОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар