Версія для друку Версія для друку

Де Боржава ширша, там і команда сильніша.

Команда з Довгого більше звикла грати на правому березі Боржави як у чемпіонаті Закарпаття на рідній арені, так і на стадіоні в Приборжавському на стадії групового етапу відкритого зимового чемпіонату району.

Початок матчу пройшов на зустрічних атаках, тому й моменти одразу з’явились. Господарі намагались нав’язати боротьбу з перших хвилин і першими змогли двічі загострити ситуацію на 4-й та 7-й хвилинах. У першому епізоді Михайло Жабко заробив право на штрафний удар. Брич влучно пробив, та Баран відбив цей постріл Юрія. У другому випадку Мошкола завершив наступ лівим флангом ударом у ближній кут. Дмитро знову парирував, та ще й Савко за мить до цього підняв прапорець. Гості не менш гідно відповіли на 8-й та 9-й хвилинах. Спочатку Бровдій завершив атаку по центру влучним пострілом у правий кут із ділянки перед одинадцятиметровою позначкою, та м’яч доторкнувся до стійки й полетів за ворота. Далі Симканич пробив зі штрафного з лівого флангу у дальній кут. Цупик відбив.
Довжанці могли повести в рахунку уже на 45-ій секунді другого тайму. Симканич середнім пасом знайшов у штрафному майданчику Шусту, а В’ячеслав поцілив у дальній правий кут. Цупик не міг зреагувати, та Василя від голу врятувала стійка, від якої м’яч зрикошетив у поле. Через дві хвилини Шуста знову пробивав із десяти метрів, та Цупик вибіг із воріт і заблокував розстріл впритул. Ще через три хвилини чудову нагоду змінити рахунок мали й господарі, коли Юрій Брич зі штрафного метрів із тридцяти чотирьох влучив у ближній верхній лівий кут. У Барана не було шансів відбити, та його врятувала поперечина, від якої м’яч відлетів у поле. На продовженні цієї атаки другим темпом Гербик прострілив на ділянку перед карною зоною, а Мошкола замкнув цю передачу пострілом трохи вище поперечини.
На 53-й хвилині Іван Боднар завершив атаку правим флангом гарматним ударом у ближній верхній кут. Воротар «Боржавського» тільки поглядом супроводжував цей епізод, та команду від голу врятувала поперечина. Та трохи згодом рахунок змінився.
На 73-й хвилині Василь Боднар виконав дальню передачу з лівого флангу метрів на п’ятдесят у штрафний майданчик на іншого Боднара, а Іван ударом головою влучив у лівий нижній кут. Цупик у падінні зумів відбити й забрати до рук. Та гол стався не там, де його можна було очікувати. Симканич виконав удар-навіс в район дальньої стійки. Воротар не чекав, тому змушений був виймати м’яч із сітки – 1:1. Та паритет протримався недовго, бо, безумовно, кращий гравець матчу Юрій Брич завершив атаку по центру зі зміщенням вліво результативним ударом під дальню стійку. Рахунок став 2:1.
Через дві хвилини Симканич отримав середній пас на правому краї штрафного майданчика, фінтами розхитав двох опонентів і небезпечно та потужно пробив над поперечиною. Наступна атака у відповідь змусила Василя пожалкувати про те, що не пробив точніше. Наступальна дія лівим флангом, яку розпочав вкиданням із ауту на своїй половині поля Брич-молодший, завершили інші два Бричі. Михайло-старший віддав на Юрія, а той метрів із 20-и сильно вколотив м’яч під поперечину, забивши гол-красень, і оформив дубль – 3:1.
Хоча у гостей і було ще майже вісім хвилин до фінального свистка, та щоб хоч скоротити рахунок, у них не вистачило сил. «Боржавське» впевнено вийшло до півфіналу, чим забезпечило для «Заріччя» друге поспіль сусідське дербі, а вболівальникам додало адреналіну щодо чергового протистояння двох клубів із протилежних берегів Боржави. Котрий із цих берегів крутіший, уже точно дізнаємось за тиждень-другий.