Версія для друку Версія для друку

Вже себе не виправдовує… ямковий ремонт

Мені доводиться бувати у багатьох районах Закарпаття. Але таких доріг, як у нас, майже ніде немає. Особливо в занедбаному стані дорога Іршава – Загаття. Наша газета вже писала, що в Колодному дорожнє покриття практично знищене. Загатянська сільська рада на даний час має можливість виділити кошти на ремонтні роботи. А районна влада готова надати фінансову підтримку. Давно потребує ремонту дорога в с. Брід, яка скоріше нагадує танкодром. Тут ні проїхати ні пройти.
За урочищем Гат, себто в с. Завидово Мукачівського району, траса на рівні європейських. І на Берегівщині дороги не порівняти з нашими. Дбають про свої дороги і на Свалявщині.
Ямкові ремонти, на що ми лише здебільшого спроможні, себе вже не виправдовують. І то ремонти в основному нагадують компанійський характер.
Тепер літо. Треба сповна використати усі наявні можливості, аби якісно провести ремонт доріг. У нас зазвичай усе відкладають на завтра, себто на осінь. А восени все залежить від погодних умов. То дощі, то приморозки… В кінцевому результаті це й сприяє тому, що дороги через три-чотири роки знову опиняються у вибоїнах. Усе, як у відомому вислові: хотіли зробити якнайкраще, а вийшло так, як завжди.

Василь Бужора

Ваш отзыв

Ваш коментар