Версія для друку Версія для друку

СІЛЕЦЬКІ ЛИСТОНОШІ ВПЕВНЕНО ТРИМАЮТЬ ПОЗИЦІЇ

Робота у поштовому відділенні – справа не з легких. Крім професіоналізму, сумлінності і відданості своїй справі, величезне значення мають загальний рівень освіти і культури працівника, тактовність і комунікабельність. Завжди важливі такі деталі, як зовнішній вигляд, одяг, постава, вміння триматись, адже кожний працівник в глибинці – це обличчя Укрпошти загалом. Не можна собі дозволяти слабинку, бо це відразу бумерангом відбивається на авторитеті установи серед клієнтів. Про це добре знають у Сілецькому поштовому відділенні. Воно – одне з кращих у районі. Тут працює семеро чоловік. Це начальник, його заступник, оператор та четверо листонош. Очолює відділення Оксана Пинзеник. Заступником трудиться Оксана Попович. Посаду оператора котельні займає Ганна Кинів. Доставляють кореспонденцію листоноші Емма Спиридонова, Ганна Мішко, Ольга Лазорик, Людмила Кинів.
Як розповідає начальник відділення Оксана Пинзеник, відкрито установу у 2009 році. Обслуговують вони населення Заріччя та Сільця. А це жителі 23 вулиць. Здійснюють передплату та доставку кореспонденції, приймають платежі, виплачують пенсії, продають товар тощо. По всьому стараються виконувати план.
На хорошому рівні Сілецьке відділення поштового зв’язку організовує й передплату районної газети «Нове життя». Днями редактор районки Василь Шкіря та депутат районної ради Сергій Лупак завітали до зв’язківців, щоб привітати їх з успішною роботою та вручити кожному працівнику подарунки. Сергій Лупак переконаний, що ініціативних, здібних, успішних односельців потрібно всіляко підтримувати та заохочувати. Він завжди радо відгукується на подібні акції. На його думку, районка повинна надходити в кожну оселю. Саме звідси можна почерпнути інформацію про те, що робиться в населених пунктах Іршавщини, бо хто володіє інформацією, той володіє світом.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ

Ваш отзыв

Ваш коментар