Версія для друку Версія для друку

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

13 липня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.
На засіданні комісії розглянуто питання: про епідемічну ситуацію в Іршавському районі із захворюваності на кір; про проведення обстеження прилеглих територій, доріг загального та комунального призначення щодо виявлення дерев, які несуть загрозу життю людей, автомобілям та будівлям і проведення обрізки вказаних дерев; про хід виконання Плану заходів щодо ліквідації вогнища африканської чуми свиней в урочищі Клоубук Білківського лісництва Довжанського ЛМГ та звернення громадян.
Директор Іршавської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Соколюк поінформував присутніх про епідемічну ситуацію в Іршавському районі із захворювання на кір, він розповів про випадки, що мали місце на території району та запропонував затвердити план протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації захворюваності на кір.
З метою недопущення виникнення спалахів захворюваності на кір, локалізації та ліквідації кору на території району комісія вирішила затвердити план протиепідемічних заходів по локалізації та ліквідації захворюваності на кір у 2017-2018 роках, а директору Іршавської філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» взяти під особистий контроль виконання затвердженого Плану всіма заінтересованими установами та організаціями, при виникненні непередбачуваної ситуації, доповідати керівництву райдержадміністрації.
Про ситуацію, яка склалась на території району з падінням аварійних дерев, щодо необхідності проведення обстеження прилеглих територій та доріг загального і комунального призначення, на предмет виявлення дерев, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей, автомобілям і будівлям та проведення обрізки вказаних дерев розповів головний інспектор Іршавського РВ УДСНС Василь Сокач.
У результаті обговорення даного питання комісія вирішила:
органам місцевого самоврядування провести обстеження підвідомчих територій та доріг комунального призначення, на предмет виявлення дерев, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей , будівлям і автомобілям та організувати проведення обрізки або ліквідації вказаних дерев.
Іршавській філії «Райавтодор» Закарпатського «Облавтодору» провести обстеження доріг загального користування, що проходять по території Іршавського району на предмет виявлення дерев, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей, будівлям та автомобілям. За результатами обстеження скласти акт та направити Службі автомобільних доріг у Закарпатській області для прийняття відповідних рішень.
Керівництву Служби автомобільних доріг у Закарпатській області організувати проведення обрізки сухих гілок або ліквідації вказаних дерев, згідно акту обстеження.
Про хід виконання Плану заходів щодо ліквідації вогнища африканської чуми свиней в урочищі Клоубук Білківського лісництва Довжанського ЛМГ, з інформацією виступив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Іршавському районі Іван Халус.
Заслухавши інформацію доповідача комісія вирішила:
керівництву ДЛМГ та Іршавській районній організації УТМР слід невідкладно організувати та здійснити відстріл диких свиней на підвідомчій території в епізоотичному осередку. Знищення вбитих та загиблих тварин проводити в безпечному місці, під контролем фахівців ветмедицини.
Керівництву НПП «Зачаровнай край», Довжанського ЛМГ та Іршавської районної організації УТМР необхідно здійснювати постійний моніторинг підвідомчих лісових та мисливських угідь, на предмет виявлення підозрілих у захворюванні, хворих та загиблих диких свиней. При виявленні таких випадків потрібно негайно інформувати ветеринарну службу району.
З інформацією про розгляд звернень громадян, виступив начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Іван Семак, який ознайомив присутніх із пакетами документів, що поступили від громадян району, постраждалих в наслідок надзвичайних ситуацій. Після обговорення члени комісії прийняли відповідні рішення в інтересах громадян.

Прес-служба РДА

Ваш отзыв

Ваш коментар