Версія для друку Версія для друку

Білки відзначили День села та храмове свято Петра і Павла

12 липня у с. Білки відбулося святкування Дня Первоверховних Апостолів Петра і Павла та 772-ї річниці з дня заснування села. На заході були присутні керівники району, запрошені, гості.
Голова районної ради Віктор Симканинець від себе особисто та від імені депутатського корпусу районної ради привітав жителів села зі святом та наголосив, що саме в Білках народилося багато талановитих і відомих людей, які прославляють Іршавщину в Україні та за кордоном. Передав палкі вітання від народного депутата України П.І. Балоги. Побажав вдалого відпочинку, благополуччя та злагоди в родинах, миру на українській землі.
Своїх односельчан привітав сільський голова Василь Зейкан. Вітання лунали також від депутата районної ради Валерія Васильця, в.о. голови райдержадміністрації Ігоря Павлишина.
Хороший настрій забезпечила концертна програма за участі народного артиста України Івана Поповича, вихованців будинку культури с. Білок, місцевого гурту «Остра тернина».
Протягом дня діти мали змогу розважитися на атракціонах та взяти участь у спортивних іграх. Всі охочі могли придбати сувеніри на пам’ять та скуштувати солодощі.

Прес-служба райради

Ваш отзыв

Ваш коментар