Версія для друку Версія для друку

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном і приватизації, будівництва, архітектури, інфраструктури, надзвичайних ситуацій та засобів масової інформації. Участь у роботі комісії прийняли голова районної ради Віктор Симканинець, члени комісії та доповідачі з питань порядку денного.
Присутні розглянули листи та заяви щодо надання приміщень в оренду на новий строк, продовження терміну дії договору, надання в погодинну оренду нежитлових приміщень.
Також обговорили питання затвердження ліквідаційних балансів КП «Євробудпроект» та КП «Будремпроект»; передавального акту КП «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина»; затвердження статуту Іршавської стоматологічної поліклініки; порядку списання безнадійної заборгованості та неустойки з орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, міста району; затвердження розпорядження голови районної ради «Про спрямування коштів»; про внесення змін до рішення районної ради; підготовку до відчуження шляхом проведення аукціону будівлі старої Луківської ЗОШ I-II ст.; результати конкурсу на право оренди комунального майна району; розірвання контракту та звільнення директора КП «Друкарня» Завидняка І.І.
За результатами засідання, лист Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» щодо переукладення договорів оренди приміщень комунальної власності району в будівлях ЗОШ району з метою розміщення автоматичних телефонних станцій (АТС) ПАТ «Укртелеком» вирішено направити на доопрацювання. Всі інші питання порядку денного підтримані та винесені на розгляд сесії.
Прес-служба райради.

Ваш отзыв

Ваш коментар