Версія для друку Версія для друку

УРОЧИСТО РОЗПОЧАЛИ АКЦІЮ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ «ЮНИЙ ПАТРІОТ»

30 червня на базі Ільницької школи-інтернату I-III ступенів  урочисто розпочали акцію військово-патріотичного спрямування «Юний патріот».
Головною метою заходу є військово-патріотичне виховання молоді, формування свідомого і відповідального ставлення до питань особистої та громадської безпеки.
Під керівництвом досвідчених інструкторів молодь зможе навчитися виживати в небезпечних для життя умовах, орієнтуватися в місцевості, правильно поводитися зі зброєю, навчитися навикам парашутно-десантної підготовки тощо.
На усіх учасників чекатиме безліч захоплюючих пригод: стрільба з пневматичної гвинтівки, стрільба з луку, спортивні ігри, екскурси в історію, перегляд патріотичних  кінострічок та ще багато цікавого.
На урочистому відкритті акції були присутні і голова райдержадміністрації Олександр Горін та начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич.
У своєму виступі Олександр Васильович зазначив, що враховуючи сьогоднішні нелегкі часи для нашої держави, патріотизм є невід’ємною частиною виховання кожного українця.
Звернулася до молоді і начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, яка побажала всім досягти хороших результатів у військово-патріотичному навчанні, здоров`я, Божого благословення та ангельської опіки. «Бажаю, щоби ви загорілися тією доброю іскрою патріотизму, любові до своєї держави, яка в майбутньому зробить вас добрими провідниками України» – зазначила Єлизавета Михайлівна.
Захід проводиться за ініціативи  районної державної адміністрації спільно з районною радою. Організатором став громадський обласний штаб Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар