Версія для друку Версія для друку

Спільний портрет із індивідуальних штрихів

Свято із присмаком гіркоти – саме так відчуваю себе я, друга шкільна мати (бо першою шкільною мамою була Куцик Марія Іванівна), коли закінчили мої найрідніші діти 6 клас Іршавської гімназії (10 кл. ЗОШ). Сьогодні вони вийшли на фінішну пряму. Учні отримали (востаннє!) свої табелі успішності. Наступного року їм видадуть атестати.
Не знаю, як складеться їхнє майбутнє, та вірю і молюся, щоб було щасливим, бо вони, як і всі діти, на це заслуговують. Хочу поділитися з вами успіхами моїх вихованців.
Мені поталанило, бо в моєму класі є багато зірочок, які прославили нашу гімназію не тільки в Закарпатті, а й в Україні. Безперечно, найяскравішою серед них є Богданка Дика, що з року в рік здобуває призові місця на олімпіадах з різних предметів, а в 2016-2017 навчальному році стала кращою (задумайтесь!) в Україні! Вона здобула ПЕРШЕ місце на Всеукраїнській олімпіаді з української мови та І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови і мені Петра Яцика (учитель Наталія Юріївна Онисько), а минулого року – ІІ місце у ІV етапі (всеукраїнському) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.
Щиро дякую батькам і бабусі, які виховали розумну, чуйну, добру дитину, що має в класному і гімназійному колективі незаперечний авторитет і шану.
Рената Чедрик – красива дівчина зі своєрідним бійцівським характером. І саме завдяки йому вона неодноразово завойовувала призові місця на районних олімпіадах. Цього року вона була однією з кращих в області у захисті науково-дослідницьких робіт МАН (здобула друге місце).
Аліна Петровцій. Дівчина з великими бездонними карими очима. Зовнішня чарівність поєднується з духовно багатим внутрішнім світом. Співає, танцює, декламує, є ведучою на багатьох гімназійних заходах. Цього року посіла І місце на олімпіаді з англійської мови (учитель Зейкан Мирослава Федорівна.
Вікторія Свалявин. Дівчина, яка завдяки великій силі волі і наполегливості зараз є однією із найкращих учнів гімназії. Я просто не можу і не маю права не сказати нічого про гімназійного красеня Ковача Віталія. Ви можете уявити собі, що в цьому юнакові поєднується, здавалося б, непоєднуване: відмінник навчання, неодноразовий призер олімпіади з фізики (учитель Тетяна Степанівна Староста) і абсолютний чемпіон України з боксу серед юніорів (тренер – батько чемпіона, Іван Іванович Ковач)!
Оксанка Худан. Надзвичайно вродлива, добра, щира. А ще вона має чудовий смак, розуміється на дизайні, знає все про вирощування квітів, має дуже добру вдачу, наділена багатьма талантами. Буде прекрасною дружиною, господинею, знайде своє місце у житті.
Іванко Пукман – неодноразовий чемпіон району та області із настільного тенісу (учитель Кляп Василь Васильович). Дуже добрий, любить порядок у всьому.
Іванка Меренич наділена гострим розумом, має прекрасне почуття гумору, завжди усміхнена, весела і добра.
Незвичайним, рідкісним у природі людини вважається поєднання чорного волосся і синіх очей і, навпаки, коли людина зі світлим волоссям має темні очі. А в моєму класі такі є! Іванко Бровдій і Владислав Терновцій – чорне-чорне волосся і яскраві сині очі. Зейкан Олександр – високий стрункий блондин із карими очима. А спробуйте переговорити блакитнооких дівчат Олександру Стефаник і Аліну Симчеру – не переговорите!
Олександра Чорней – дівчина унікальна. Природа подарувала їй волосся мідного кольору. Заздріть, бо дуже рідко навіть найдосвідченіший перукар не зможе підібрати таку фарбу для волосся.
Любка Галас, Алінка Петах, Алінка Костак – маленькі, ніжні, тендітні дівчатка, що своїм виглядом несуть позитив і прагнення їх захистити.
Марійка Матішинець і Мирослава Добромільська – вони міцно здружилися, бо природа наділила їх однаковими чорними бровами, чорними очима і моїм улюбленим «хуліганським» характером.
Всі вони – мої діти, вони – мій клас. У мене було багато випусків. Я всіх своїх учнів пам’ятаю і люблю. Але ви, мій 6 клас, особливі, бо ви – останній випуск у моїй педагогічній діяльності. Більше класним керівником я не буду ніколи.
Перед вами, діти, найважливіший і найвідповідальніший рік у вашому житті.

Оксана Бокотей,
класний керівник,
учитель зарубіжної літератури,
«старший учитель»,
відмінник освіти України.

Ваш отзыв

Ваш коментар