Версія для друку Версія для друку

РОЗПОЧАТО ЗБІР ВРОЖАЮ

Для сільськогосподарських виробників нашого району настала гаряча пора. На Іршавщині днями успішно розпочалися жнива. Збирання врожаю – це нелегка робота і величезна відповідальність. Цього року в районі посіяно зернових культур на площі 5300 га, в тому числі озимих зернових культур – на 1420 га. Основна частка у структурі посівних площ озимих культур належить особистим селянським господарствам.
На сьогоднішній день збір врожаю озимих зернових культур розпочали майже всі сільськогосподарські товаровиробники району. Одними з перших вийшли в поле ФГ «Лан», ФГ «Відраш», ФГ «Греблянська толока».
Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей, до жнив в районі готувалися відповідально і заздалегідь. За словами Миколи Миколайовича, в районі готові до збору врожаю всі товаровиробники, які своєчасно провели всі необхідні заходи по підготовці до жнив, зокрема щодо приведення до готовності комбайнів та іншої зернозбиральної техніки. Загалом, в районі нараховується 11 комбайнів, з яких 9 є справними і будуть залучені до проведення жнив.
Також були проведені відповідні інструктажі щодо дотримання правил техніки безпеки та протипожежного захисту під час проведення жнив. Микола Кудрей відмітив, що урожайність зернових культур планується на рівні запланованих показників, і в результаті в районі отримаємо непоганий урожай.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар