- Нове життя - https://nz-ir.com -

Чому минулої суботи районка не дійшла до читача?

Шановні читачі! Якщо Ви не одержали минулої суботи черговий номер газети «Нове життя», то це не із-за вини редакції. Справа в тому, що новинка друкується в Хусті, а сортують її аж в Ужгороді. А із-за збою комп’ютерної системи газети довелося сортувати вручну. Це й спричинило те, що газета в день видання не дійшла до вашої оселі.
Ми, газетярі, робимо все для того, щоб газета була цікавою, змістовною і читабельною. Намагаємося дати відповіді на питання, які вас хвилюють. Крім того, охоче друкуємо матеріали наших постійних дописувачів.
Отож, шановні читачі, й надалі залишайтеся з нами! Якщо ви передплатили газету лише не перше півріччя цього року, то, будь ласка, не забутьте продовжити до кінця року. Ви першими знатимете, що робиться в районі. Крім того, й самі можете дати в газету цікаву інформацію, оголошення чи вітання, які ми оперативно надрукуємо.
Хто займається творчістю, може надсилати свої доробки в літературно-мистецьку сторінку «Боржавська хвиля». Регулярно друкуємо також сторінки «Соціальний пульс Іршавщини», «Нам пишуть: листи із редакційної пошти», «Спортивна арена».
Тепер працюємо над тим, щоб у населених пунктах створити кореспондентські пункти. Дописувачі у нас є в кожному селі. Із Білок постійно пише нам Петро Пітра, із Осою – Ганна Андрішко, із Ільниці – Василь Ловска, із Климовиці – Людмила Шелельо, із Іршави – Оксана Сідор, Оксана Булеза, Степан Сукович, Денис Ізай, Андрій Данканич, Богдан Ільницький, Неля Пасемко, Віта Горзов, Андрій Андрішко, Іван Бандурович, із Броду – Михайло Ломага.
Для тих, хто не передплатив газету «Нове життя», може придбати її в Іршаві, на автостанції, у підприємця Степана Ляха. Це один із активістів районного видання. Свого часу він був газетним «магнатом», тепер кількість газет в рази скоротилася. Але районка залишається найбільш затребуваною.
Прикро і те, що в Іршаві вже більше півроку немає листоноші, яка обслуговує до десяти вулиць (порахуйте дворогосподарства). Це теж призводить до того, що передплатникам самим доводиться йти за газетою на пошту. А якщо це людина похилого віку?!
Сподіваємося, що читачі нас зрозуміють і підуть назустріч – і надалі залишатимуться передплатниками «Нового життя».

Василь ШКІРЯ,
редактор газети
«Нове життя».