Версія для друку Версія для друку

Чому минулої суботи районка не дійшла до читача?

Шановні читачі! Якщо Ви не одержали минулої суботи черговий номер газети «Нове життя», то це не із-за вини редакції. Справа в тому, що новинка друкується в Хусті, а сортують її аж в Ужгороді. А із-за збою комп’ютерної системи газети довелося сортувати вручну. Це й спричинило те, що газета в день видання не дійшла до вашої оселі.
Ми, газетярі, робимо все для того, щоб газета була цікавою, змістовною і читабельною. Намагаємося дати відповіді на питання, які вас хвилюють. Крім того, охоче друкуємо матеріали наших постійних дописувачів.
Отож, шановні читачі, й надалі залишайтеся з нами! Якщо ви передплатили газету лише не перше півріччя цього року, то, будь ласка, не забутьте продовжити до кінця року. Ви першими знатимете, що робиться в районі. Крім того, й самі можете дати в газету цікаву інформацію, оголошення чи вітання, які ми оперативно надрукуємо.
Хто займається творчістю, може надсилати свої доробки в літературно-мистецьку сторінку «Боржавська хвиля». Регулярно друкуємо також сторінки «Соціальний пульс Іршавщини», «Нам пишуть: листи із редакційної пошти», «Спортивна арена».
Тепер працюємо над тим, щоб у населених пунктах створити кореспондентські пункти. Дописувачі у нас є в кожному селі. Із Білок постійно пише нам Петро Пітра, із Осою – Ганна Андрішко, із Ільниці – Василь Ловска, із Климовиці – Людмила Шелельо, із Іршави – Оксана Сідор, Оксана Булеза, Степан Сукович, Денис Ізай, Андрій Данканич, Богдан Ільницький, Неля Пасемко, Віта Горзов, Андрій Андрішко, Іван Бандурович, із Броду – Михайло Ломага.
Для тих, хто не передплатив газету «Нове життя», може придбати її в Іршаві, на автостанції, у підприємця Степана Ляха. Це один із активістів районного видання. Свого часу він був газетним «магнатом», тепер кількість газет в рази скоротилася. Але районка залишається найбільш затребуваною.
Прикро і те, що в Іршаві вже більше півроку немає листоноші, яка обслуговує до десяти вулиць (порахуйте дворогосподарства). Це теж призводить до того, що передплатникам самим доводиться йти за газетою на пошту. А якщо це людина похилого віку?!
Сподіваємося, що читачі нас зрозуміють і підуть назустріч – і надалі залишатимуться передплатниками «Нового життя».

Василь ШКІРЯ,
редактор газети
«Нове життя».

Ваш отзыв

Ваш коментар