Версія для друку Версія для друку

У РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

23 червня у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.
Держслужбовців району привітали голова районної державної адміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець та начальник  Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції, підполковник поліції Мирон Черничко.
Очільники відзначили, що праця в  органах державної влади та забезпечення виконання завдань і функцій держави – це дуже відповідальна робота. Від професіоналізму держслужбовців, відповідальності, ініціативності та сумління значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень.
Також висловили присутнім щиру вдячність за сумлінну працю. Побажали міцного здоров’я, щастя, терпіння, нових професійних здобутків, невичерпного оптимізму й наснаги, діловитості, плідних звершень задля розквіту нашого району, області, рідної неньки – України!
За зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих державних службовців нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради та Іршавського відділення поліції Хустського відділу поліції.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар