Версія для друку Версія для друку

В одній іпостасі

В цьому році своєю майстерністю народний хор лікарів «Надія» підкупив вибагливу публіку на святкуванні Дня медичного працівника, яке проходило в Ужгороді. В приміщенні обласної ради вшановували медиків нашого краю голова облдержадміністрації Г. Москаль, голова обласної ради М. Рівіс та директор департаменту охорони здоров’я Володимир Маркович та інші високоповажні особи.
Щоразу, коли зі сцени звучить: «Вас вітає народний хор лікарів «Надія» під керівництвом заслуженого працівника культури України Надії Мельник-Гудь», даєшся диву, як протягом 17 років людям у білих халатах вдається монолітно триматися разом, нести людям позитивні емоції. Злагоджений ансамблевий спів, цікава подача музичних образів і, врешті-решт, народна любов і симпатія вирізняють цей колектив з-поміж інших. До речі, хор є єдиним в нашій області колективом, в якому беруть участь лікарі, яких об’єднала любов до мистецтва.
Нашим митцям було відведено найпочесніші місця в концерті – розпочинали і завершували захід. З натхненням були виконані Гімн України, «Господи, помилуй» Тараса Петриненка.

Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар