Версія для друку Версія для друку

Сергій Лупак: «Доводиться працювати в непростих економічних умовах»

Головою правління Іршавської райспоживспілки Сергія Лупака обрано недавно – 9 березня цього року. Передували цьому різні перипетії, численні судові процеси, рейдерські захвати… Все закінчилося тим, що рада райспоживспілки доручила керувати непростим господарським механізмом людині, яка виросла в сім’ї кооператорів. А відтак знає усі тонкощі системи. Новий керівник охоче взявся за доручену справу. Хоча працювати в сучасних економічних умовах непросто. Різко впав соціальний захист та купівельна спроможність населення, мов гриби після дощу, росте приватний сектор.
– Попри все,– каже Сергій Андрійович, – нам вдалося зберегти цілісність і єдність системи. Збільшили загальний товарооборот Довжанське, Дунковицьке, Іршавське, Ільницьке, Кушницьке споживтовариства та хлібокомбінат. Однак будемо відвертими: ріст цей мізерний – він становить усього 0, 8 %. Тут є над чим задуматись. Потрібно вжити радикальні заходи для різкого збільшення обсягів виробництва, щоб вижити в такій жорстокій конкуренції. Сьогодні, які ніколи, потрібна масштабна програма реформування нашого господарства з індивідуальним підходом до вирішення кожної проблеми.
– Сергію Андрійовичу! Життєздатність споживчої кооперації та її конкурентність, досягнення позитивних результатів роботи в ринкових умовах можлива лише при наявності, достатності і збалансованості трьох видів ресурсів: матеріальних, фінансових, трудових, які вкрай важливо ефективно і раціонально використовувати.
– Доводиться працювати в нерівних умовах, починаючи з організації обліку та форм оподаткування, коли в нас прозорий облік, працюємо на загальних умовах оподаткування з 20% ПДВ, а конкуренти на єдиній спрощеній системі, та ще в умовах інфляції, яка сягнула до 45 % і яка вимиває власні обігові кошти. Внаслідок цього різко знижуються залишки товарів, підвищились ціни на газ, електроенергію, пальне, збільшились податки на землю, появився новий податок на нерухомість – 3%, на акцизні товари – 5%, майже на 60-65 % продовольчих товарів, які займають питому вагу в загальному товарообороті. А така група товарів, як овочі та фрукти, в нас взагалі неконкурентна, оскільки змушені накладати 20 % ПДВ, внаслідок чого підвищуються ціни на дані товари.
Внаслідок такої нерівної конкуренції виникло економічно необґрунтоване перенасичення торгової мережі, майже на кожному кроці з’явилися нові сучасні торгові підприємства, всюди і всі торгують, обходячи податкове законодавство. Так економіка споживчої кооперації опинилась в несприятливих умовах, особливо за останні роки. В таких жорстких і нерівних умовах важко, а взагалі і неможливо одержати доходи від господарської діяльності, які хоча б частково сприяли розвитку споживчої кооперації, тому правліннями райспоживспілки та споживчих товариств приймалися швидкі та рішучі заходи, щоб вижити. Ці заходи полягали в тому, що майже всі основні засоби системи були здані в оперативну оренду – близько 65 %. Це із 159 діючих підприємств 108 здано в оренду.
Кредиторська заборгованість зібльшилась з 409, 1 тис. грн. до 698, 1 тис. грн., або на 285 тис. грн., або на 70,6 %, особливо погано, що збільшилась внутрісистемна заборгованість, яка становить 400 тис. грн.
Слід врахувати, що лише одне Іршавське споживче товариство одержало реальних прибутків – 33, 6 тис. грн., Коопунівермаг – 61, 8 тис. грн. Рентабельність по системі зменшилась з 2, 96% до 1, 43 %. У цей час рівень реалізованого накладання зріс з 19, 7% до 21, 8%. Чому тоді зросли витрати обігу з 25, 94% до 31, 18%, куди поділися наші доходи, які повинні були бути більші для використання їх в господарській діяльності та соціальному покращенні працівників, коли середньомісячна зарплата по системі становить 1664 грн, або зросла на 13 % при інфляції 43, 3%.
– Ці всі види податків, якщо розумно, економічно грамотно прорахувати, їх можна зменшити шляхом реформування, переходу на єдиний податок, спрощену систему обліку, переглянути структуру товарообороту акцизних ставок товарів, особливо тютюнових, ще раз провести інвентаризацію земельних ділянок, де є сумнів щодо її фактичної наявності.
– Високі податки, безвідповідальність, халатність, непрофесійність в організації роботи по-новому зобов’язують нас знаходити шляхи мінімізації економії в обігу, сплати податків, посилення особистої дисципліни та відповідальності.
Вкрай необхідні нові підходи, сучасні технології, проекти і стандарти, потрібно постійно тримати руку на пульсі часу і життя, до цього зобов’язує конкуренція, яка спонукає до світлих і нових ідей. Для цього потрібні і менеджери, і організатори управління.
Сьогодні в період відсутності дешевих банківських кредитів, необхідних для формування фінансових ресурсів для закупки товарної маси, найважливішу роль відіграють наявні власні кошти споживчого товариства, завдяки яким необхідно збільшувати обсяги товарообороту. Та, на жаль, в системі райспоживспілки на кінець звітного періоду залишок власних обігових коштів становив 669 тисяч гривень і зменшився на 500 тисяч гривень. Власні обігові кошти є лише в 4 споживчих товариствах: Довжанському, Дунковецькому, Іршавському, Ільницькому та Коопунівермазі, в інших не вистачає для покриття поточних зобов’язань.
Незважаючи на те, що від продажі основних засобів за останні 5 років було вилучено більше як 3 мільйони гривень, які було залучено в господарську діяльність та модернізацію, а позитивного результату це не дало. Основним стимулом розвитку економіки є комерційний розрахунок і особистий інтерес конкретного працівника. Нічого кращого людство не придумало. В нас це можливо лише при зміні форм і методів господарювання. Я б це назвав по-простому: перейти на нові форми господарювання.
Як гідно вийти з нинішньої важкої економічної ситуації, найбільш повну відповідь дає реалізація програми 21 позачергового з’їзду споживчої кооперації, яка затверджена в додаткових заходах по реформуванню споживчої кооперації України, в яких чітко вказані шляхи подолання кризових явищ господарської діяльності споживчої кооперації. Виникла необхідність системних змін господарсько-фінансової діяльності не по формі, а по змісту, закріпивши на законодавчому рівні пайовика реальним власником, господарем кооперативної власності – майна, а це можливо, коли пайовик є засновником кооперативного товариства. Таким чином, вдасться поєднати інтереси: особисті, колективні і суспільні. Така модель пропонується в програмі реформування споживчої кооперації, але для цього потрібні: бажання (наше), можливості закріпити законодавчо на конференції і ресурси (гроші). При цьому потрібно зберегти фундаментальні принципи споживчої кооперації соціального спрямування, адже вона створена для задоволення матеріальних та соціальних потреб.

Розмову вів
Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар