Версія для друку Версія для друку

Програма «Доступні ліки» набирає обертів

Згідно з Постановою КМУ №152 від 17.03.2017 року програма «Доступні ліки» надає можливість кожному пацієнту отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет 2 типу.
В Іршавському районі задіяно та укладено договори з 7 аптеками, які працюють по даній програмі:
4 аптеки знаходяться в місті Іршава, 1 в селі Ільниця, 1 в селі Брід, 1 в с.Сільце. Кожна аптека має спеціальну наліпку «Аптека-учасниця програми».
Відгуки по впровадженні даної програми позитивні, хворі активно звертаються до сімейних лікарів, але бувають перебої в наявності лікарських засобів в аптеках, які протягом певного часу поступають і хворі отримують. Одним з недоліків є мала кількість задіяних по програмі аптек в сільській місцевості, над яким ми працюємо і намагаємося залучити більше аптек.
Станом на 12.06.2017 року виписано більше 5 000 рецептів, з яких отоварено 3000. Освоєно і проведено проплату на суму 236 966,46 грн. А всього на програму в Іршавському районі виділено 1 497,900 грн.
Шановні жителі району, просимо Вас більш активно звертатися до сімейних лікарів для огляду і при наявності захворювань, які входять до переліку вказаних в програмі, Вам повинні безвідмовно виписати лікарські препарати. Якщо при звертанні до сімейних лікарів або в аптечні заклади у Вас виникають непорозуміння або відмова у виписці та отоваренні рецептів, прошу Вас звертатися у комунальний заклад «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги», до головного лікаря Булеза О.І., 4 поверх поліклінічного відділення, 410 кабінет.

Оксана Булеза,
головний лікар.

Ваш отзыв

Ваш коментар