Версія для друку Версія для друку

ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

З нагоди Дня медичного працівника  в районному будинку культури відбулися урочистості.
Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять всіх тих,  хто не повернувся додому та людей, які пресвятили  своє життя професії лікаря.
На урочистості до медичних працівників завітали перший заступник голови  райдержадміністрації Ігор Павлишин, голова районної ради Віктор Симканинець, голова Іршавської об’єднаної територіальної громади Степан Бобик, депутат обласної ради Петро Добромільський.
Перший заступник голови РДА щиро подякував медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню. Кращі представники медичної галузі отримали від керівництва району почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради та квіти.
З вітальним словом до своїх колег звернувся начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай. Він подякував медперсоналу за їх невтомну працю і розуміння, врятовані життя та підтримку медицини Іршавщини на належному рівні. Кращим працівникам було вручено грамоти та подяки департаменту охорони здоров’я ОДА та відділу охорони здоров’я РДА.
До вітань також приєдналися головний лікар комунального закладу Іршавського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Булеза, головний лікар Іршавської районної лікарні Оксана Петах та головний лікар Іршавської стоматологічної поліклініки Іван Стойка.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар