Версія для друку Версія для друку

Іршавські мотокросмени – знову серед кращих

Мотокрос – надзвичайно видовищний і екстремальний вид спорту. Не кожному під силу осідлати «залізного коня» і мчати на великій швидкості трасою, на якій на тебе чатують різні перепони. Успішно долати їх навчає своїх вихованців тренер Іван Віраг. Власне, він і сам сідає за кермо та бере активну участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях.
Ось і днями команда іршавських мотокросменів повернулася із Сваляви, де проходив другий етап Кубку України з мотокросу «МАЦЕД». У ньому брали участь спортсмени Львова, Івано-Франківська, Великого Березного, Мукачова, Хуста, Ужгорода, Чернівців і, звісно, Іршави. Іван Віраг у нелегкій спортивній боротьбі виборов друге місце. Його син Владислав Віраг був третім. П’яту сходинку виборов Станіслав Мейсарош.
– У районі нам допомагає розвивати цей вид мотоциклетного спорту голова Іршавської об’єднаної територіальної громади Степан Бобик, — каже Іван Віраг. Він повсякчас дбає про фінансове забезпечення, а ми намагаємося виправдати його довіру високими результатами. Адже мотокрос – це вид спорту мужніх.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар