Версія для друку Версія для друку

Головний пріоритет…

Відбулося засідання Іршавського райкому профспілки працівників культури, на якому розглянуто низку питань щодо поглиблення соціального діалогу, а також розвитку профспілкового руху у галузі культури.
Одне з основних питань порядку денного «Про особливості діяльності профспілкових організацій в умовах децентралізації влади в Україні». В інформаціях з цього питання значиться, що реформа децентралізації влади передбачає передачу значної частини повноважень і ресурсів на рівень територіальної громади. Створення нових об’єднаних територіальних громад супроводжується процесами злиття, об’єднання чи ліквідації установ, організацій і підприємств, що певною мірою відбивається на діяльності профспілкових організацій на цих територіях. Враховуючи, що децентралізація влади безпосередньо впливає на діяльність профспілкових організацій в об’єднаних територіальних громадах, Федерація профспілок України постановила вважати одним з головних завдань профспілкових організацій усіх рівнів в умовах реформування місцевого самоврядування збереження галузевого принципу побудови профспілок, що діють в об’єднаних територіальних громадах.
Перейшовши до розгляду організаційних питань, райком профспілки розглянув постанову Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №150 «Про внесення зміни до пункту 3 постанови КМУ від 9 грудня 2015 року №1026 «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».
Члени райкому розглянули та прийняли рішення з низки питань, в тому числі, і проведення спільної спартакіади з туризму між членами профспілки закладів культури та освіти, яку заплановано провести у травні.

Оксана Сідор,
голова РК профспілки працівників культури

Ваш отзыв

Ваш коментар