Версія для друку Версія для друку

Увага! Збір резервістів

У період з 29.06. по 08.07 2017 року на базі полігону військової частини пп В 4673 сплановано проведення навчального збору призначеного особового складу окремого стрілецького батальону.
Всім бажаючим набути навики у володінні зброєю, в удосконаленні тактичної підготовки, організації охорони та оборони нашого краю та призначеному особовому складу загонів оборони з’явитись 19-20 червня 2017 року у Іршавський районний військовий комісаріат.
Офіційно працевлаштованим.
За військовозобов’язаними, призваними на збори, за весь період зборів, уключаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігається місце роботи, займана посада та середній заробіток як на основній, так і на сумісних роботах.
Виплата середнього заробітку військовозобов’язаним, призваним на збори, провадиться підприємствами, установами та організаціями, де працюють призвані на збори, з подальшим відшкодуванням цих витрат підприємствам військовими комісаріатами.
Непрацевлаштованим
Військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють та зареєстровані в службі зайнятості як безробітні, за весь період зборів, за їхньою заявою на імя командира частини, з додованням довідки з центру зайнятості про перебування на обліку як непрацевлаштований, де проводяться збори, виплачується грошове забезпечення виходячи з розрахунку одного прожиткового мінімуму на місяць (1600 грн.)
Військовозобов’язаним та резервістам, призваним на збори, за кожний день перебування на зборах з урахуванням часу перебування в дорозі від військового комісаріату до місця проведення зборів і назад виплачуються добові.
За додатковою інформацією та роз’ясненням звертатися у Іршавський районний військовий комісаріат за адресою: м.Іршава, вул. Шевченка,39 або за телефоном 0674982502.

Юрій ЩУР,
т.в.о. військового комісара Іршавського районного військового комісаріату, майор.

Ваш отзыв

Ваш коментар