Версія для друку Версія для друку

На Закарпатті селяни зупинили фуру з львівським сміттям

В Іршавському районі, на польовій дорозі між селами Сільце та Вільхівка місцеві жителі зупинили фуру з львівським сміттям.
Про це повідомляється на сайті глави ОДА Закарпаття Геннадія Москаля.
Фура звернула з траси на бічну дорогу, очевидно, щоб непомітно скинути сміття в поле. Але, оскільки поля зайняті теплицями, виявилося, що вивантажити сміття ніде. Фуру затримали місцеві жителі.
Коли вони почали допитуватися, що фура зі сміттям робить біля теплиць, водій з напарником втекли, залишивши вантажівку в полі. Але коли на місце прибула поліція, вони повернулися і показали договір, згідно з яким везуть сміття в с.Тересва Тячівського району до приватного підприємця, який зобов’язується утилізувати весь цей вантаж.
Пояснити, яким чином фура, що повинна була їхати зі Львівщини в Тересву через Воловець, Міжгір›я та Хуст, виявилася на Іршавщині, водій не зміг.
«Я дав доручення відправити фуру зі сміттям під супроводом поліції назад в Львівську область. І провести службове розслідування, як вона могла заїхати в Закарпатті через пост в Нижніх Воротах, де несуть службу працівники правоохоронних і контролюючих органів», – написав Москаль.
Він уточнив, що львів’яни вже кілька разів зверталися з пропозиціями прийняти сміття, але їм було відмовлено через те, що своє сміття нікуди дівати.

Прес-служба ОДА

Ваш отзыв

Ваш коментар