Версія для друку Версія для друку

«МОЯ ДОЛЯ»

Презентуючи збірку «Моя доля» Наталії Василівни Токар-Синетар, завідуюча бібліотекою-філією с. Смологовиця О. М.Щока представила автора як ліричного поета-жінку з душею велета, поглядом художника, співчуттям матері, ніжністю люблячої дружини.
Народилася поетеса в гірському селі Смологовиця, в сім’ї вчителів. Одружена, має трьох чудових талановитих дітей. Працювала в Смологовицькій ЗОШ І-ІІ ст. вчителем іноземної мови. Багато труднощів було у її житті, але вона ніколи не втрачала оптимізму, вона любить життя, любить людей, доказом цього є її вірші. Кожен рядок проникнутий любов’ю до рідної землі.
Привітати поетесу прийшли директор школи М.М. Пинзеник, заступник директора школи Н.І. Глеба, керівник музею М.Ю. Пинзеник, колишні учениці О.В. Штефаньо, Л.І. Котубей та односельці. Учні школи читали вірші авторки і дарували їй квіти. Тематика поезій різна. Наталія Василівна, не претендуючи на високий професіоналізм, намагається через художнє слово, через ліричне «Я» вплести скромну квітку у різнобарвний, водночас самобутній вінок української поезії.
Тож, шануймо гордість села, гордість нашого краю, нашу землячку Наталію Василівну Токар-Синетар.
Наш кор.

Ваш отзыв

Ваш коментар