Версія для друку Версія для друку

Літня небезпека

Літо – час відпочинку, оздоровлення та загартування, час, коли ми намагаємось набратися сил самі та особливо підготувати до зимового періоду дітей. Своє оздоровлення вбачаємо у раціональному харчуванні, а також відпочинку на відкритому повітрі, біля водойм, лісі. Захоплюючись зміцненням здоров’я, ми часто забуваємо про небезпеку, яка може зіпсувати відпочинок, призвести до важких ускладнень та навіть летальних наслідків.
За 5 місяців 2017 року в районі зареєстровано 100 випадків інфекційних захворювань (без грипу, ГРВІ та носіїв), що на 3,7% більше за аналогічний період минулого року. Частка дітей до 17 років в структурі захворілих становить 39%. В структурі інфекційної захворюваності (без грипу, ГРВІ та носіїв) вірусні гепатити складають 36%, гострі кишкові інфекції – 15 %, крапельні інфекції – 3%, туберкульоз 27%, природно-вогнищеві – 1%, венеричні та соціально-небезпечні інфекції – 18%.
За 5 місяців 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року спостерігаємо зниження кількості захворілих групою гострих кишкових інфекцій на 16,7%, однак захворюваність на гепатит А залишається на рівні минулого року, що не може не насторожувати.
Теплий час року є періодом сезонного підйому захворюваності на гострі кишкові інфекції (черевний тиф, сальмонелоз, дизентерію, вірусний гепатит «А» тощо), збудники яких через забруднені харчові продукти, воду, оточуючі предмети, при недотриманні правил особистої гігієни, зберіганні та обробці, проникають в організм людини, викликаючи відповідні захворювання.
Крім кишкових інфекцій, характерні і інші інфекційні та паразитарні хвороби (лептоспіроз, сказ, хвороба Лайма, кліщовий вірусний енцефаліт тощо), пов’язані з життєдіяльністю тваринного світу.
Кожне інфекційне захворювання має свої особливості, тому й заходи профілактики дещо відрізняються, однак здебільшого всі вони зводяться до простих правил :
навики з миття рук, овочів, фруктів, викидання сміття в сміттєвий бак, а не поза нього, мають бути закріплені у дітей ще від народження;
при нездужанні, своєчасно звертатись до медичних працівників, а не відвідувати громадські заклади (дитсадок, школа тощо), цим самим, поширюючи захворювання;
вживати воду із захищених джерел водопостачання, харчові продукти – при наявності якісних посвідчень з дотриманням відповідних умов зберігання та реалізації їх;
утримувати власну та прилеглу території в чистоті;
захистити будинок та прилеглу територію від проникнення гризунів, комах;
проводити огляд шкірних покривів на наявність кліщів після кожного відвідування парку, лісу та своєчасне видалення кліща;
правильно утримувати домашніх тварин;
купатися в спеціально відведених місцях;
не контактувати з невідомими тваринами.
Цей, неповний перелік простих правил значно знизить ризик виникнення інфекційних захворювань.
Профілактика інфекційних захворювань має бути направлена на припинення забруднення навколишнього середовища, усвідомлення кожного, що все, що оточує нас, що ми споживаємо, використовуємо – має бути безпечним для сьогоднішнього та майбутніх поколінь.

Олександр Соколюк,
директор Іршавської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Ваш отзыв

Ваш коментар