Версія для друку Версія для друку

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ТАБІР ВІДПОЧИНКУ «СТЕЖИНА ДОБРА»

6 червня у с. Сільце, на базі св. Іоанно-Богословського православного чоловічого монастиря розпочав роботу благодійний просвітницький табір відпочинку для дітей-сиріт та малозабезпечених сімей «Стежина добра».
Програма табору дає можливість діткам оздоровлюватись тілом і душею. Щодня на дітлахів чекають приємні сюрпризи та насичений відпочинок, різноманітні майстер-класи, екскурсії,  купання у басейні, ігри та інші розваги.
Насиченою є і духовна складова – усі разом читають ранкові та вечірні молитви.
Завітали на відкриття табору та ознайомилися з його програмою і голова районної ради Віктор Симканинець, провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту Юрій Химинець, завідувач сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич та радник голови райради Михайло Менчук.
Варто зазначити, що за дорученням керівництва райдержадміністрації, фахівцями гірського пошуково-рятувального відділення м. Іршава загону спеціального призначення ДСНС України в Закарпатській області було встановлено два намети для відпочинку дітей.
Завдячуючи волонтерським організаціям та священнослужителям Сілецького чоловічого монастиря, дітки зможуть набратись сил та отримати позитивні емоції.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар