- Нове життя - https://nz-ir.com -

Вірять у себе

Недавно в спорткомплексі «Юність» міста Ужгорода відбувся відкритий турнір з настільного тенісу. В ньому брали участь спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату. Честь району захищали вихованці гуртка з настільного тенісу, які займалися на базі Іршавської ДЮСШ. Ці діти, як ніхто інший, вірять у себе і показали високі результати в своїх категоріях.
У молодшій категорії перше місце зайняв Владислав Федорко ( Загатська ЗОШ І-ІІІ ст.), другу сходинку посів Олександр Білак (Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст.№1)
У старшій категорії – Василь Чийпеш (Вільхівська ЗОШ І-ІІІ ст.) був п’ятим.
Що цікаво! На заняттях з цими дітьми спостерігається така картина: вони не просто хочуть займатися, але дуже хочуть і перемагати.
Протягом року проводилась обласна спартакіада «Повір у себе» з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів у різних містах області. У легкоатлетичних змаганнях не було рівних Олександру Білаку з бігу на 60 метрів та стрибках у довжину з розбігу, Владислав Федорко був найкращим у метанні м’ячика, а Василь Чийпеш показав третій результат на стометрівці.
В шаховому обласному турнірі Юрій Густі (Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) виборов друге місце. Сергій Станинець (Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) в районній спартакіаді, яка проводилась в с. Білки, був першим у стрибках у довжину з місця та попаданні в баскетбольне кільце.
За високу результативність у змаганнях різних рівнів учні нагороджені кубками, медалями, грамотами, подарунками.
За досягнуті успіхи в районних та обласних змаганнях Олександр Білак відзначений путівкою у дитячий табір « Молода гвардія», де зараз відпочиває і бере участь у змаганнях з настільного тенісу. Хочеться побажати йому успіхів, хоча він уже переможець, бо є учасником республіканських змагань.
Владислав Федорко щойно повернувся з міста Миколаїв, де брав участь у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики і виборов для команди Закарпаття три другі місця: у бігу на 100 метрів, метанні м’ячика та стрибках у довжину з розбігу.
Працюючи з дітьми з обмеженими можливостями, я бачу, яка велика увага приділяється для них з боку ЗОЦФКОІ «Інваспорт» (начальник Андрій Чегіль), обласної ДЮСШІ ( директор Тетяна Алтуніна ), сектору молоді і спорту Іршавської РДА (завідувач Андрій Данканич). Юні спортсмени бачать, що вони не залишені поза увагою, що вони можуть багато досягти, стають більш впевненими в собі. Я переконана, що в майбутньому вони знайдуть своє місце у житті, стануть гідними громадянами нашої держави, і в цьому їм допоможе спорт та велика віра в себе.
Ольга Дзьома,
тренер-викладач.