Версія для друку Версія для друку

Кожна мандрівка дарує дітям безліч приємних почуттів

Приємно було здійснювати екскурсію в Мукачево і в Ужгород разом з учнями та вчителями Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дирекція школи подбала про те, щоб саме в День захисту дітей учні по-справжньому відчули своє «професійне» свято. І треба без зайвого пафосу відзначити, що це свято-екскурсія відбулося й пройшло організовано, змістовно й радісно. Найбільше про це подбали вчителі школи Оксана Іванівна Андрашко, Ганна Василівна Ливдар, Ганна Петрівна Чонговай та Ганна Андріївна Станко. Було помітно, що вони користуються авторитетом у своїх вихованців – 40 дітей – учнів 3-го, 4-го та 6-го класів.
«Замки Закарпаття» – такою була тема цього уроку-екскурсії. Школярі із величезним задоволенням та цікавістю познайомилися з історією мукачівського замку Паланок. Вони були приємно вражені величчю його споруди, архітектурою забудови та музейним змістом наповнення. Те, що вони своїми очима там побачили, відзняли на фото-відео матеріали безумовно поповнило їх знання, розширило кругозір.
Не менш цікавим було їх перше знайомство з обласним центром Закарпаття – м. Ужгород. Тут екскурсанти побували в Ужгородському замку, заходили у Хресто-Воздвиженський собор, оглянули пам’ятний знак угорській імператриці Марії Терезії, пройшлися знаменитою Ужгородською алеєю лип, мали змогу погуляти по площі Народній, біля фонтану, у сквериках та на березі річки Уж. Пізнавальною для дітей була поїздка на українсько-словацький кордон. З вікна автобуса під час повернення в Іршаву учні бачили Невицький та Середнянські замки й почули невелику історію про них.
Подорожі – це природній потяг до пізнання навколишнього світу. Тому мандруйте сміливо, з повною свободою, шукайте, досліджуйте й подорожуйте протягом усього довгого життєвого шляху.

Богдан Ільницький,
завідувач відділом
подорожей Іршавської райСЮТур, відмінник освіти України.

Ваш отзыв

Ваш коментар