Версія для друку Версія для друку

«ВЛАСНИЙ ДІМ»

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мошколи відбулося засідання робочої комісії з питань підтримки індивідуального житлового будівництва за програмою «Власний дім».
На порядку денному розглянули документи кредитозаймачів та встановили  розмір кредиту, який виділяється через фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі «Власний дім».
Провідний інспектор відділу з питань цивільного захисту населення Юрій Химинець поінформував присутніх про реалізацію державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості, шляхом надання пільгових кредитів обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, по програмі „Власний дім”. Також він ознайомив членів комісії  із поданими документами від кредитозаймачів.
Вивчивши пакети документів, що подані на розгляд комісії,  визначивши суму кредиту, комісія вирішила рекомендувати голові Іршавської райдержадміністрації підписати клопотання до обласного фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі «Власний дім» громадянам Іршавського району.

Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар