Версія для друку Версія для друку

У ШКОЛАХ РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

26 травня у школах Іршавського району пролунав останній дзвоник. Молодших школярів та їх батьків радісно сповістив про закінчення навчального року, літні канікули та відпочинок. А випускникам трепетно нагадав про останній шкільний день, підготовку до випускного вечора та клопоти із майбутнім вступом до навчальних закладів.
Уже традиційно керівництво району щорічно відвідує урочисті лінійки, приурочені закінченню навчального року.
Голова райдержадміністрації Олександр Горін разом із керівником апарату райдержадміністрації Олегом Козенюком побували на святі останнього дзвоника у Приборжавській ЗОШ I-III ст.. (директор школи Марія Гринюк) та Луківській ЗОШ I-II ст.. (директор Ольга Хандра).
Керівник району привітав колектив, учнів, батьків та випускників закладів із  святом. Олександр Васильович подякував вчительському колективу за невтомну працю, вірність обраній справі, побажав випускникам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я, миру, знайти свій шлях у житті, а учням веселих канікул.
З нагоди свята почесними грамотами РДА нагороджено директорів шкіл, вчителів та кращих учнів.
Зі святом шкільні колективи Малораковецької ЗОШ I-III ступенів та Малораковецької ЗОШ I ступеня вітали перший заступник голови РДА Ігор Павлишин та начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич. Звертаючись до школярів, побажали їм продуктивно відпочити, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Випускникам щиро побажали знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави, а також висловили щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які вони дарують дітям.
На урочистих лінійках було відзначено обдарованих дітей, які захищали честь району в інтелектуальних змаганнях, показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.
Більшість шкіл району цього дня відвідали представники райдержадміністрації. Тож бажаємо випускникам вдалих іспитів, й всім учням гарних та веселих канікул.
Прес-служба РДА.

Ваш отзыв

Ваш коментар