Версія для друку Версія для друку

Вкотре показали високий клас

Здається, що в їзді на мотоциклі нема нічого складного. Та це лише на перший погляд така хибна думка. Вникнувши в суть справи, розумієш, що це, як кажуть, доволі складна арифметика. Переконався в цьому неодноразово й досвідчений мотокросмен з Іршави Іван Віраг. Він займався цим видом спорту ще з дитинства. Каже, що це було його улюбленим заняттям. Знаходив у ньому віддушину в різних життєвих перипетіях. Склалося так, що на якийсь період улюблену справу полишив. Все ж відчув, що без їзди на мотоциклі не може. Одинадцять років тому знову взявся за своє хобі, але вже на більш серйозному рівні. Створив мотоклуб, сформував команду. Результат не забарився. Його вихованці почали ставати переможцями та призерами не лише районних, а й обласних змагань.
Ось і днями в обласному центрі відбувся особисто-командний чемпіонат Закарпаття. Участь у ньому взяли команди з Ужгорода, Хуста, Мукачова, Великого Березного, Сваляви та Іршави. Іршавчани повернулися додому з нагородами. Іван Віраг зайняв друге місце. Його син Владислав став лідером гонки. Павло Кізляк впевнено зайняв третю сходинку, хоча міг показати і кращий результат, але мав падіння. Неабиякі здібності до мотокросу проявив Станіслав Мейсарош. Він третій раз сидів на мотоциклі і вперше змагався, а зайняв п’яте місце.
За словами Івана Вірага, перед кожними змаганнями вихованці мотоклубу проводять тренування, де викладаються на всі сто, щоб гідно представити команду. Потім від вдалого виступу у них світяться очі від радості. Бачити їх задоволені обличчя, то велике щастя. Це ще й свідчить про те, що поради наставника хлопці не пропускають повз вуха, а вміло застосовують на практиці. Звичайно, важливу роль у вихованні юних мотокросменів відіграють батьки. Вони не лише підтримують своє чадо морально, а й допомагають коштами, адже мотоцикл – це техніка, деталі якої можуть виходити з ладу, потрібно придбати нові.
Депутата райради Петра Станка іршавчани знають як мецената багатьох заходів, які проводяться в районі. Велику увагу він приділяє розвитку спорту. По допомогу до нього звернувся й тренер іршавського мотоклубу. Петро Іванович не відмовив. Він придбав для хлопців новенький мотоцикл 2014 року випуску. Це слугує ще більшим стимулом для іршавської команди самовдосконалюватися і підкорювати нові вершини.

Іван КОПОЛОВЕЦЬ.

Ваш отзыв

Ваш коментар