Версія для друку Версія для друку

УСПІШНИЙ ВИСТУП ІРШАВЧАН

Днями в спортзалі Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проведено чемпіонат Закарпатської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Напередодні чемпіонату у Вільхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районні відбіркові змагання з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. Таким чином, було сформовано збірну команду району, яка взяла участь у обласній першості в м. Іршаві. Потрібно зазначити, що проведення чемпіонату в м. Іршаві було ініційовано тренерським штабом району.
Змагання розпочались з урочистої обстановки. З вітальними словами до учасників змагань звернулися депутат обласної ради Петро Добромільський, за підтримки якого проходили змагання, старший тренер Закарпатської області з важкої атлетики Юрій Джупіна та завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич.
В змаганнях взяли участь 95 спортсменів з Ужгородського, Хустського, Свалявського, Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського районів та команда важкоатлетів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею.
В напруженій спортивній боротьбі переможцями стали вихованці майстра спорту Юрія Світлика:
Богдан Лендел у ваговій категорії до 41 кг; Смирнова Владислава у ваговій категорії до 53 кг.
Протягом року успішно виступають вихованці майстра спорту Дмитра Шкарупи:
Вікторія Довбар – І місце у ваговій категорії до 36 кг; Крістіна Станко – І м. у в. к. до 53 кг; Василина Довбар – ІІ м. у в. к. до 40 кг; Володимир Советов – ІІ м. у в. к. до 45 кг; Богдан Турянин – ІІ м. у в. к. до 85 кг.
Цього року вдруге підтвердили звання сильніших важкоатлетів вихованці Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею, де тренером майстер спору Іван Волошиновський:
Іван Кормош – І місце у в. к. до 50 кг; Роман Вензел – І м. у в. к. до 56 кг; Михайло Куртинець – І м. у в. к. до 62 кг; Едуард Палій – І м. у в. к. до 62 кг; Іван Лазарь – ІІ м. у в. к. до 41 кг.
Слід зазначити відмінну роботу суддівської бригади на чолі з секретарем змагань – майстром спорту України Василем Світликом.
Іван Ільницький.

Ваш отзыв

Ваш коментар