Версія для друку Версія для друку

ПОКАЗУВАЛИ ВМІННЯ, НАВЧАЛИ ДІТЕЙ

До Дубрівської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали рятувальники та провели для дітей виховний захід у рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
Спочатку провели навчальну евакуацію на подвір’я школи. Далі фахівці ДСНС розповіли дітям як треба себе поводити під час виникнення тієї чи іншої надзвичайної ситуації. Для кращого засвоєння інформації із учнями провели вікторину, під час якої ті відповідали на питання з озвученого рятувальниками матеріалу. За підсумком вікторини серед дітей визначили найкращих знавців правил пожежної безпеки та вручили їм грамоти.
Опісля до дітей та педагогів під’їхали бійці 5-ї ДПРЧ на пожежно-рятувальному автомобілі. Рятувальники не тільки показали, а й дали спробувати учням самостійно загасити полум’я: найперше за допомогою вогнегасника, а потім шляхом подачі води з пожежного рукава. Для дівчат рятувальники та вчителі провели лікнеп щодо надання першої долікарської допомоги з практичним її відпрацюванням.
Окрім вогнеборців у заході також взяли участь рятувальники Іршавського гірського пошуково-рятувального відділення. Вони розповіли як треба поводитись у гірській місцевості, та яке обладнання мати, щоб убезпечити себе від небезпечних пригод. Школярам продемонстрували обладнання та спорядження гірських рятувальників. Звісно, охочих приміряти та потримати в руках інструменти було багато.

Іван Бандурович,
провідний фахівець Іршавського РВ управління ДСНС України в Закарпатській області, капітан цивільного захисту.

Ваш отзыв

Ваш коментар