Версія для друку Версія для друку

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО НАЙМЕНШИХ

На виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо проведення літньої оздоровчої кампанії у 2017 році в Іршавському районі буде проводитись оздоровлення та відпочинок дітей, в тому числі із-за меж району. Одним з основних завдань керівників дитячих оздоровчих закладів є створення безпечних умов перебування, забезпечення охорони життя, здоров’я дітей. В літній період виникає підвищена небезпека виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій. В зв’язку з цим керівникам літніх оздоровчих закладів необхідно:
– Забезпечити достатню кількість миючих, обезжирюючих та деззасобів, прибирального інвентарю для різних приміщень .
– Забезпечити достатню кількість обладнання та меблів для житлових приміщень та їдальні, враховуючи відповідні гігієнічні вимоги та зростовікові особливості дітей.
– Забезпечити харчоблок достатньою кількістю кухонного і столового посуду, технологічного та холодильного обладнання, розподільного інвентарю з маркування.
– Впорядкувати територію літнього оздоровчого закладу, ігрові та спортивні майданчики.
– Не допускати до роботи в оздоровчий заклад працівників без проходження обов’язкового медичного огляду та здачі заліку з санітарного мінімуму.
– Між змінами оздоровлення дітей влаштовувати перерви не менше двох днів для прибирання та дезінфекції приміщень.
– Забезпечити оздоровчий заклад протічною питною водою, яка відповідає вимогам
– Приймати на харчоблок продукти харчування та сировину виключно тільки при наявності супровідних документів, що засвідчують їх якість.
Не допускається відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку без проведення необхідного комплексу лабораторно-інструментальних досліджень факторів середовища життєдіяльності та погодження з районним оперативним штабом з координації оздоровлення та відпочинку дітей.

Іван Халус,
В.о. начальника управління
Держпродспоживслужби в
Іршавському районі

Ваш отзыв

Ваш коментар