Версія для друку Версія для друку

ДЕНЬ МРІЙ

Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе й сумне свято водночас. Начебто зовсім нещодавно дітлахи боязко й невпевнено заходили в клас, де їх зустрічала перша вчителька. Для юних учнів лунав перший дзвінок. І знову він дзвенить, але вже останній. Залишаються в минулому довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники, двійки й дванадцятки…
Залишаються позаду шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій і сміливих планів. Випускники вирушають у самостійне доросле життя…
Цьогоріч в нашому районі 729 учнів закінчують повний курс загальної середньої освіти і 1079 отримають свідоцтва про закінчення 9 – го класу.
Відділ освіти Іршавської райдержадміністрації до закінчення 2016/2017 навчального року підходить з вагомими результатами. На пріоритетному місці в районі є робота з обдарованою молоддю. У 2016-2017 н.р. були проведені шкільні, районні, обласні, Всеукраїнські учнівські олімпіади з 18-ох базових дисциплін, у І етапі яких взяло участь 8625 учнів, у ІІ етапі – 1108 учнів, представляли район у ІІІ етапі – 64 учнів, у ІV – 4 учнів.14 учнів із навчальних закладів нашого району стали призерами ІІІ етапу предметних олімпіад. Учениця 9 класу Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Демчик Юлія отримала диплом ІІІ ст. у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії , учениця 10 класу Іршавської гімназії Дика Богдана отримала диплом І ст. у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
13 учнів – вихованців секцій відділення Малої академії наук вибороли призові місця на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (3 учнів вибороли І місце, 5 учнів – ІІ місце, 5 учнів – ІІІ місце). Плиска Вікторія, вихованка секції «Фольклористика» при Приборжавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, науковий керівник М.І. Лях виборола ІІІ м. на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Адріана Кузьма, учениця 11 класу Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 виборола ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
За досягнуті успіхи у навчанні призначено протягом 2016-2017 н.р. стипендію відділу освіти, Іршавської РДА 10-и учням району:
Юлії Демчик – Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Марії-Кароліні Поп – Білківська ЗОШ І-ІІІ ст.; Сергію Бажову – Іршавська гімназія; Юрію Вовканичу – Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Адріані Кузьмі – Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Анастасії Кодріш – Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Тетяні Дикій – Іршавська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Вікторії Плисці – Приборжавська ЗОШ І-ІІІ ст.; Марії Юріні – Осійська ЗОШ І-ІІІ ст.; Яні Шкіря – Смологовицька ЗОШ І-ІІ ст..
Відділ освіти райдержадміністрації і надалі буде приділяти цьому напрямку роботи належну увагу. Ми вважаємо сьогодні роботу з обдарованою молоддю найбільш пріоритетною. Бо саме молоді обдаровані і талановиті діти будуть розбудовувати і творити нову Україну
Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує нас і дарує усмішки, гарний настрій та світлі надії. Розпочинається пора літніх канікул. Провести їх треба весело і корисно для здоров’я.
Нині маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України,бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.
Перед кожним із випускників невдовзі постане питання про те, який обрати собі шлях: чи продовжити навчання, чи піти працювати. Сьогоднішній останній дзвінок є свідченням того, що в майбутньому більшість своїх планів і проблем ви будете вирішувати вже самостійно, а не так, як зовсім ще недавно. І хоч ви віддалитесь від своїх шкільних друзів, не будете так часто зустрічатися, майбутнє, хоч і страшить своєю незвіданністю, принесе багато нових вражень, цікавих зустрічей, ви знайдете нових друзів, роботу, яка подобається, своє місце в житті вже новому – дорослому.
По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Вони пройшли роки шкільного життя разом з випускниками, раділи їх успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.
«Не питай, що твоя країна може зробити для тебе, питай, що ти можеш зробити для своєї країни» – ця теза Дж. Кеннеді нехай стане дороговказом у вашому житті.
Дорогі випускники! Будьте людяними, віддайте світу найкраще, що маєте. Щасливої вам житейської дороги!
Андрій Андрішко,
головний спеціаліст
відділу освіти.

Ваш отзыв

Ваш коментар