Версія для друку Версія для друку

Збиралися ветерани афганської війни. І обговорили наболілі проблеми

Минулої суботи на базі районної організації УТМР в с. Собатино відбулося виїзне засідання Закарпатської територіальної організації України спілки ветеранів Афганістану. Його відкрив голова районної організації ветеранів афганської війни Володимир Горзов. Він сказав, що неоголошена війна торкнулася багатьох родин, вона стала великим випробуванням для нашого народу. Понад три тисячі українських хлопців загинули на полі бою. Серед них троє наших земляків – Андрій Гардубей з Сільця, Михайло Горзов з Білок та Юрій Маргіта з Підгірного. До речі, щороку в с. Чорний Потік проводиться волейбольний турнір на приз Юрія Маргіти, в якому беруть участь команди сіл Чорного Потоку, Загаття, Підгірного, Климовиці, Дубрівки. У м. Іршава відкрито пам’ятник полеглим воїнам. Тут щороку, 15 лютого, збираються воїни-афганці, їх рідні, близькі, а також керівники району та міста, підприємств, організацій та установ.

Потім слово попросив голова обласної територіальної організації УСВ Афганістану Віктор Югас. Він зазначив, що районна організація – серед кращих в області. – На її рахунку чимало корисних справ. Тому ми й зібралися тут, у вас, — зазначив Віктор Карлович, — щоб вивчити ваш досвід, збагатитися знаннями і набути практичних навиків.

Попри все, є у ветеранської організації і свої проблеми. Зокрема, із безплатним забезпеченням лікарських засобів, газопостачанням, електроенергією і пасажирськими перевезеннями. Голова районної ради Віктор Симканинець і голова Іршавської об’єднаної територіальної громади Степан Бобик зауважили, що наболілі проблеми по мірі можливості вирішуватимуться.

На виїзному засіданні було порушено ряд інших важливих проблем.

Василь ШКІРЯ

 

Ваш отзыв

Ваш коментар