Версія для друку Версія для друку

Зустрічались дільничні інспектори

Вперше зустріч дільничних інспекторів та нинішніх дільничних офіцерів поліції відбулась у 2015 році. Серед запрошених 14-дільничних інспекторів й колишні голови сільської ради Петро Пітра і Василь Біксей.
Зустріч розпочав сільський голова Василь Зейкан, який розповів про співпрацю сьогоднішнього активу села із дільничним та інспекторами груп швидкого реагування, яка базується у приміщенні сільської ради.
Василь Микита, який працював тривалий час у селі Білки та був керівником служби дільничних інспекторів, нагадав багатьом, як вони працювали у селі. У Білках є кілька присілків, де проживають люди, які далеко живуть від центра села і вони завжди раді бачити на околицях дільничних. Особливо це стосувалось присілків Горб, Ковбасово та Сениновиця. У цих присілках проживають хоч законопослушні та дружні громадяни, але все ж таки трапляються випадки, що потрібно незначне втручання правоохоронців.
Під час зустрічі начальник Іршавського відділення поліції, підполковник Мирон Черничко, відзначив важливість роботи дільничних у селі. Зараз один дільничний офіцер поліції обслуговує дільницю, де проживає більше 10 000 населення. Однак їм при необхідності надають допомогу інспектори груп швидкого реагування. Нагадав, що багато правоохоронців, які розпочинали свою службу у органах внутрішніх справ із посади дільничного у селі Білки, згодом були призначені на керівні посади. Цьому прикладом був Федір Петер,. Іван Ваколя, Василь Микита, Михайло Станинець, Ярослав Тодавчич та ряд інших правоохоронців.
Віта ГОРЗОВ.

Ваш отзыв

Ваш коментар